Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá remény hogy velem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá remény hogy velem lesz utána boldog nagyon?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akire felnézek, meg szerelmes is vagyok nagyon belé, meg ő is lelkileg nagy kötődik hozzám.


Meg anno is mondta el nekem hogy szerelmes belém.


Jártunk is úgy 1 hetet tudom nem sok de csodálatos volt :)


Most lett egy barátja engem elhanyagol de tudom hogy nagyon kötődik hozzám.


Lehet később velem lesz boldog és én vele lehet kettőnk között lesz kapcsolat később ?


2015. máj. 9. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan. :)

Viszont most ne próbálj rá mászni, majd ha szakítanak a barátjával legyél mellette, vigasztald meg és rá pár héttel, vagy egy hónappal próbálkozz meg. :)

2015. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :)



Ha valaki tudna egy ilyen sztorit mesélni hogy vele hogy történt az legyen szíves elmesélni.


Biztos sok önbizalmat adna.

2015. máj. 9. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mesélek ha írsz privit 21l
2015. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!