Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők is keresnek pusztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is keresnek pusztán szexuális tartalmú kapcsolatokat, vagy egyéjszakás "kalandokat"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy keresnek, csak utána mindig lek*rvázzák érte őket...
2015. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon vágynak a testiségre,akkor nyilván ők is belemennek ilyesmibe.
2015. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Különben a férfiaknak hogya jönne össze???
2015. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Biztos nekik is van olyan, hogy elegük van a sok gyökérből akik körülveszik őket. Ilyenkor én is a hátam közepére sem kívánok egy komoly kapcsolatot. De alkalmiakkal meg nem élek. Ilyenkor egy tartós szexkapcsolat pont annyi amennyi kell.

22/F

2015. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
A nőkben is benne van mindaz a szexuális kíváncsiság, mint a férfiakban. Én is rengeteg férfiról fantáziáltam már akit megláttam az utcán. De mikor a férfiak elkezdenek ilyeneket mondogatni, hogy "a kulcs, ami minden zárat kinyit, az egy nagyon jó kulcs, az a zár, amit minden kulcs kinyit az egy nagyon rossz zár" és előszeretettel dobálóznak lányok, fiúk egyaránt a r!b.nc, k.rv@ szavakkal, akkor a társadalomtól kapnak egy erőteljes nyomást, ami tompítja ezt az ösztönt. Én is idegenkedek az egyéjszakástól, de ez azért van, mert ilyen nevelést kaptam a társadalomtól. Megfosztom magam az élvezetektől inkább, csakhogy abba a tükörbe tudjak belenézni, amit a közösség csiszolt. Fáj, vagy nem, lehet lepontozni, de az előítéletek és a férfitól és nőtől egyenlőtlenül, sőt egymásnak ELLENTMONDÓ elvárt, íratlan szabályok (a férfinak minél több partner, a nőnek minél kevesebb) tönkreteszik a szexualitást.
2015. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Tönkre bizony. Ezért kell magasról tenni a társadalmi megítélésre. :) Nekem is volt olyan korszakom amikor szívesen pasiztam. Volt jópár egyéjszakásom. Aztán meguntam, megállapodtam. A vőlegényem tud róla, nem ítél el. Mert sok olyan férfi van, aki nem begyöpösödött. :) 25/N
2015. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem begyöpösödöttség kérdése. Van, akinek belefér az ilyesmi - nemtől függetlenül -, van, akinek nem.

A nők is keresnek ilyeneket, főleg azok, akik nem gondolkodnak, csak az "érzelmeik" után mennek.

2015. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem kerestem sosem, adódott az alkalom. Olyan is volt, hogy nagyon tetszett valaki, de ő nem a párkapcsolatban élő fajta... Így megesett a dolog.
2015. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!