Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki év eleje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki év eleje óta tetszik nekem, és végre elszántam magam hogy leszólitom, de ő elküldött. És nem tudom kiverni a fejemböl, mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki év eleje óta tetszik nekem,és végre elszántam magam hogy leszólitom,de ő elküldött...És nem tudom kiverni a fejemböl..mitcsináljak?
2015. máj. 9. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj tovább, és ne érdekeljen az elutasítás, állj pozitívan az élethez.
2015. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted,ha mondanám neki hogy megtennék érte mindent és nagyon szeretném? akkor?
2015. máj. 9. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Akkor meg zaklatóvá válsz... Hagyd.... Majd lesz aki szeretni fog...
2015. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért válnák szaklatóvá?mert elmondom neki hogy nagyon tudnám szeretni?
2015. máj. 9. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Idióta...
2015. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát kérdező nem vagy százas... A nem az nemet jelent azon felül minden próbálkozás zaklatásnak minősül,pont.
2015. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elküldött hát elküldött, akkor mi van? Semmi. Minek olyan szekér után szaladni, amelyik nem vesz fel úgysem?

Lesz más, hidd el. Nehogy leragadj emiat...

2015. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!