Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, aki tanév eleje...

SdkljgiudSLOfjk.s kérdése:

Van egy lány, aki tanév eleje óta tetszik. Okos, kedves és szép. Az van, hogy nem merem elmondani neki hogy tetszik, mert attól félek, hogy a barátságunknak annyi. (mert mindennap beszélgetünk, meg tudja hogy számíthat rám bármiben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok, 4-5 -ös tanuló,feketésbarna hajú, kék szemű, szemüveges, de nem a stréber kategóriából. Nem a legszebb, de mégis nem az az "átlagos".

Szeretem a rockzenét,a klasszikust is meghallgatom,a, dupstepet



#Baj.......
2014. máj. 13. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Itasd le, dugd meg. Tudtommal ma az a divat 14-16 evesek koreben.


Na de komolyan. Mi bajod lenne abbol, ha elmondod neki hogy tetszik? Ha o nem igy lat teged, egy kicsit feszelyezni fogja a helyzet, de kicsit buszke is lesz, mert lenyegeben ez egy bok. Viszont ha te is tetszel neki, akkor van egy jo esely ra, hogy lesz belole valami.


Amugy, senkit sem erdekel hogy hogy nezel ki, mennyire vagy jo tanulo, milyen zenet szeretsz, stb. A lenyeg hogy a szemelyiseged bejojjon a lanynak (mivel hosszabb ideje ismeritek egymast. Buliban felszedni persze kicsit mas, ott nem a szemelyiseg a lenyeg), a testi dolgokat hagyjuk az elejen.


De ha szerinted ez tul konkret, probald ovatosan jelezni fele. Hivd el ide-oda, romantikusabb jellegu helyekre, ahol kettesben lehettek, kozelebb (felejtsd el a mozit, egy meghitt kavehaz, stb., sokkal jobb tud lenni, es tobbet tud rad figyelni!), es esetlegesen tudsz kozeledni is fele, apro erintesekkel, hozzabujni (nem UGY, hanem csak ovatosan hozzasimulni, atkarolni), stb.

2014. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, én is azt javaslom, hogy lépj. Ebből így mi hasznod van? Csak a saját időd húzod!
2014. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lépned kell. légy tökös fiam!

az meg hogy hányas tanuló vagy... pont leszarja mindneki, max a szülőket érdekli. majd az egyetem után mire viszed, az számít!

2014. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az hogy ezzel elkúrod a barátsságotokat mindig benne van :D

Ha neked megér annyit, akkor változtass a hozzáállásodon és mostantól őgy bánj vele mint egy csajjal akivel össze akarsz jönni , nem úgy mint 1 baráttal. Fizikai kontakt például de hosszú a "lista". Valahol el kell kezdeni :)

2014. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jaja vezesd rá a dolgokra. Szép apránként. Aztán mehet a plántálás :DDD
2014. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!