Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek a párkapcsolatoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a párkapcsolatoktól, mit tegyek? Más is így van vele?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatom,de másfél éve ,ha bárki közeledik hozzám,szörnyen érzem magamat,de ha kiejti a száján,hogy párkapcsolat szabályosan görcsöl a gyomrom és leírhatatlan rossz érzés kerülget. Nem tudom mi tévő legyek..
2015. máj. 9. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Várj egy srácra/lányra akivel nem ezt érzed. Lesz valaki akivel szívesen együtt töltöd az időt, szívesen beszélgetsz és akkor majd meglátod hogy a párkapcsolat nem is akkora szívás :)
2015. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak ismerek ilyen embert. Neki még nem volt kapcsolata sem. De ő a szexualitástól is elzárkózik, mert kínosnak tartja.
2015. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalat? Félelem a kötöttségektől? Félelem az unalomtól vagy "fájdalmas helyzetektől"? Bántottak?
2015. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, illetve ha közelednek felém, akkor gyorsan lerontom az esélyeimet, direkt... :/ Nem szívesen mennék bele egy párkapcsolatba, de ha lenne olyan ember, talán, viszont ennek kicsi az esélye.
2015. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én találtam már több olyan embert akivel nagyon jól éreztem magamat és tudom,hogy jól tudna működni köztünk egy kapcsolat,de mégis aztán valahogy rosszul leszek ,nem akarom az egészet. Szerintem ez nem fog változni,régen ért egy nagy csalódás azóta másképp látom a világot.
2015. máj. 9. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, én ugyan így vagyok, annyi különbséggel, hogy eddig sose jutottam el egy fiúval se a hivatalos kapcsolatig. Egyszerűen eltaszítottam magamtól, és hiába bántam meg. A fiú tuti érez még irántam valamit, de nem tudom mit tegyek. Szóval azt hiszem hasonló cipőben járunk:)
2015. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

most is volt egy személy akivel biztos vagyok benne,hogy minden nagyon jól működne,egy éve nagyon jóban vagyunk,többet akart tőlem,nagy nehezen azt mondtam,hogy oké,de már másnap elfogott a rosszul lét,hogy én ezt nem akarom,nem akarok kapcsolatot. pedig tudom,hogy rendes,és kedvelem is. de egyszerűen rettegek,valami furcsa szorongás fog el. nem akarom kimondani soha többé,hogy kapcsolatban vagyok valakivel,mert szörnyű érzés.

igen több évig szerelmes voltam,aztán nem úgy alakultak a dolgaink,a srác eléggé összetörte a lelkemet a szavaival,sokáig nyúztuk egymást végül megcsalt és elhagyott. azóta ha új kapcsolatról van szó,nins bennem annyi energia,hogy újra kialakítsak egy olyan viszonyt,nem is tudnék már úgy szeretni,meg egyébként is mondom rossz érzés belegondolni is. mondjuk már javult a helyzet mert első egy évben sírógörcsin voltak ha más pasi ért hozzám.

2015. máj. 9. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, a #6-os.:)

14 éves koromtol 16 éves koromig egy fiút szerettem, az volt az első szerelem az életemben, aztán egyszer csak eltűnt a fiú az életemből (messze lakott tőlem, igy neten tartottuk a kapcsolatot). Egyszerre volt a báttyám (amikor hülyültünk), az apám (amikor kedveskedett nekem) és a legjobb barátom (amikor vigasztalt). Ezért érezhettem a lelkitársamnak. Aztán letörölte magát, és nem is tudtunk beszélni semmiről előtte. Ma 18évesen ugyan annyira fáj, mint pár éve. Hiányzik, hogy hajnalig beszéljünk, hogy tanácsot adjon és hogy vígasztaljon. Nem kérném hogy randizzunk, megelégednék azzal, ha mellettem állna..

2015. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6-os , nekem meg az történt,hogy a szakítás után és miután megcsalt rá két hónapra újra keresett,hogy soha többet nem fog olyan lányt találni mint én...nem bocsájtotta meg neki és nem is válaszoltam neki egy keresésére sem.. aki olyat képes volt tenni,hogy egyik napról a másikra kisétáljon az életemből az szerintem felejtsen is el örökre.

Emiatt is van az lehet,hogy rosszul vagyok a kapcsolatokról,mert megtanultam azt,hogy semmit sem ér az az idő amit valakivel együtt töltesz hiszen egyszer majd gondol egyet és úgy kilép mintha soha nem is lettetek volna együtt. És megteheti,mert miért ne tehetné meg..főleg a mai világban amikor minden és mindenki eladó...:(

2015. máj. 9. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz helyzet, bár én is kicsit hasonlóan vagyok...

Az nem igaz, hogy semmit nem ér az együtt töltött idő, mert az igenis sokat ér. A baj az, hogy ezt az esetleges szakítás fájdalma sokszor teljesen eltörli :(((


De nekem ez az egész kicsit fura, nem vagyok már annyira mai csirke, volt már néhány férfi az életemben, de mi sose mondtuk, hogy ez akkor most kapcsolat. Egyszerűen csak ismerkedtünk, sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat együtt, aztán egyszer csak több lett... Volt akivel csak lazább (bár hosszú) kapcsolat alakult ki, és volt akivel komolyabb. De sose mondtuk, hogy most járunk, vagy ilyesmi. A többséggel nem is tudnám megmondani mikor kezdődött a kapcsolat, ha csak nem az első csóktól számítom...

Próbálj meg ne rettegni ennyire, de ugyanakkor nem is fejest ugrani valami komolyabba, csak szépen lassan haladj, aztán meglátod hogyan alakulnak az érzéseid, illetve közben valamennyire megismered a másikat is. Aba úgy én se mennék bele, még így 30 évesen se, ha egy pasi azt mondaná második találkán, hogy ő komoly kapcsolatot akar, próbáljuk meg... Nem, mindennek megvan az ideje, előbb ismerjük meg kicsit egymást, aztán majd elválik, hogy mi lesz. Ha összejövünk, akkor pedig nem szabad teljesen beleélni magunkat semmibe, legalábbis eleinte biztosan nem, mert akkor nem fogunk (akkorát) csalódni. De egy próbát megér, hátha...

2015. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!