Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is fél a párkapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fél a párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés
Három éve vagyok egyedül, előtte három sikertelen kapcsolatom volt, mindhárom úgy végződött, hogy engem dobtak ki. Eleinte nagyon nehéz volt az egyedüllét, mára viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy valakivel együtt legyek. Félek, hogy nem lennék a másiknak elég jó, mint ahogy az előzőeknek se voltam. A gyakorlatból teljesen kijöttem minden téren, ami további szorongást okoz. Más is van így ezzel? Ha igen, hogy tette túl rajta magát?
2015. jan. 26. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. Szimplán nem veszem ennyire halálosan komolyan a dolgot, eleinte úgy veszem mint a laza ismerkedést, vagy összejön vagy nem.

Ha meg később nem működik akkor jobb ha vége.

2015. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok ezzel, hasonló cipőben járok, de én még "benne vagyok a dologban".

17/F

2015. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem probléma az ismerkedés, viszont nem tudom magam rászánni a kapcsolatra, annak ellenére, hogy egyébként vágyom rá.
2015. jan. 26. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:

mert halálosan komolyan veszed és már az elején rágörcsölsz, hogy uram isten mi lesz ha nem fog működni...te jó ég mi lesz velem már megint egyedül maradok.

Nájn nájn nájn nájn!

Lazábban kell venni, mint egy tapasztaltabb ember.

2015. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából hasonló a helyzet, fűszerezve azzal, hogy azóta változott egy s más. Nélkülözve az adottságaimat ott van az, hogy megsérült az ínyem és nem tudok tenni ellene, pedig évek óta próbálkozom különböző orvosokkal, így többször szóvá tették már, hogy nem jó velem csókolózni a fémes íz miatt. Szét vagyok szabdalva, rengeteg műtétem volt, sokat betegeskedtem, sok kihagyásom volt, így el is vagyok csúszva az életben, napról-napra élek, céltalanul. Négy év telt el azóta, mióta utoljára voltam nővel (meg úgy általában bárkivel, nem vagyok meleg). A szexre már egyáltalán nem gondolok, társaságba nem járok, nem szórakozom, beszélgetni csak muszájból szoktam, ha kérdeznek. Szóval én már a gyönyörű tinilány prostikról is letettem, mert már azokat sem kívánom.


De azért remélem te ki tudsz lábalni ebből.

2015. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. És nekem már nem is lesz kapcsolatom. Ez szinte biztos. Nem kockáztatok többet.

Az ember szükségleteinek enyhítésére meg ott vannak a "szolgáltatók". Ha érted mire gondolok.

2015. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, ha ez vígasztal, miután vége lett egy komoly és hosszú kapcsolatomnak 7, azaz hét évig nem volt komoly kapcsolatom. Én is szerettem volna, nagyon vágytam rá, de ahogy valaki komolyabban akart volna velem ismerkedni menekultem az illeto elol. Szerintem erre mondják, hogy az ido sok sebet begyógyít. Van akinek erre tobb ido kell, van akinek kevesebb. Viszont az fontos, hogy ne csontosodj be mialatt egyedul vagy. Rugalmasnak kell lenni, nincs mese.
2015. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez olyan kötődési mintázat, ami kora gyerekkorból fakad, és a rossz párkapcsolati tapasztalatok csak rontanak rajta.

Nekem pszichológus segítségével sikerült feldolgoznom, és amíg féltem a kapcsolatoktól, addig inkább nem kerestem kapcsolatot, mert abban én is sérültem és a másik fél is. (Mert ha kerülöm a közelséget, azt a másik "érzi", és eleve rosszul reagál rám, garantált a csalódás.)

Szóval ahelyett, hogy begyűjtöttem volna még pár kudarcot, inkább rendbetettem magam, a félelmeim, az érzéseim, és csak utána nyitottam mások felé. Egész más minőség! :) (Persze eleinte kicsit nehéz, de meg lehet szokni, hogy közel engedek magamhoz másokat. És csodák csodája: nem sérülök! :) )

2015. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az élet nem határidőnapló, nem lehet "elcsúszni" benne. Kudarcok vannak, meg rossz periódusok, de ezeket nem kell szégyelleni. Most éppen nem jött össze. Nincsenek körülötted olyan emberek, akikkel jól érzed magad.

Akkor mit lehet változatni? Új társoság, új barátok? Esetleg magadban nem szeretsz valami? Hogyan lehetnél olyanabb amilyen szeretnél lenni?

2015. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!