Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, iszonyatosan szeretjük egymást hosszú évek óta, de 6 évre el kell menjek tőle 300km-re. Mit javasoltok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nos, 3 éve vagyunk már együtt, mindenben egyet értünk szinte, azonosak a nézeteink, ő is nagyon érett gondolkodású és én is!

A korosztályunkhoz képest sokkal "bölcsebbek" vagyunk, szinte sosem veszekedtünk, heti 3-4 napot együtt töltünk általában!

A szex nagyon fontos az életemben, de szerencsére ezzel sincs baj! Nagyon sok mindent megtesz értem, heti 4-5 szex (akár szájjal is, bármikor ha kérem, illetve magától is gyakran!).

Nagyon szép lány, ha raknék ki róla képet, sokak álma lenne! Pláne úgy, hogy mellette nem buta, mint a többség, nagyon értelmes.

Én sem vagyok átlagos kinézetű, modellkedtem sokat férfi létemre, voltam külföldi fotózáson is.

A lényeg, hogy minden téren teljesen összeillünk!

Nos, idén kezdem az orvosi egyetemet, legalább 6 évre el kell utazzak 300 km-re és anyagi okok miatt és a tanulás nehézsége, mennyisége miatt sem tudok hazajönni hetente.

Maximum havi 2x 2-2 napot. De ezek alatt a szüleimnél is kell időt töltsek.


Nagyon fiatalok vagyunk még (mindketten 20 évesek), sokszor gondolkoztam el, fantáziáltam más lányokon, illetve sokszor is flörtöltek velem, ami nagyon jó érzés és gyakran vágytam is rá, de nagyon hűséges vagyok, sosem viszonoztam, maximum kedves voltam a lányokkal, de még csak hozzájuk sem értem(pedig megtehettem volna sok esetben).


Barátnőm is nagyon hűséges, sokszor elmondta, hogy rajtam áll a kapcsolatunk, mert ő hozzám jönne bármikor, nem kell neki más, bennem megtalàlta az igazit!


Azonban, én hiába vagyok szerelmes, (vagy talán pont emiatt) nagyon fájna az, hogy nélkülem éli az élete nagy részét, ritkán látom, nagyon féltékeny is lennék(pedig tudom, hogy nincs okom rá).

Szerintem idővel megőrölne a hiánya, és nem tudnék koncentrálni a saját dolgaimra...


Arra gondoltam, hogy akármilyen nehéz is, de szakítok vele, amiért 6! évre el kell menjek tanulni. Ez rengeteg idő, akár teljes személyiségváltozás is bekövetkezhet bármelyikőnknél, illetve a hiánya miatt félnék, hogy nem bírnám ki és talán meg is csalnám.

Talán belőle is kiváltható ez hosszú idő után majd.


Viszont nem hiszem, hogy találhatnék hozzá hasonlót és egyáltalán nem akarom elveszíteni!


Mégis mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés?

Ti mit tennétek?


2015. máj. 8. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

komolyan mondom erre azt tudnám mondani, hogy kamu kérdés. a kérdésed első fele egyszerűen...hihetetlen, hogy kb tényleg ennyire minden "tökéletes" legyen körülötted. na mindegy. (egyébként meg gratulálok ehhez)

a lényeg hogy: szerintem vidd őt is magaddal és kész. oldjátok meg. én biztos nem szakítanék...

2015. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
leulsz vele ezt ahogy leirtad elmondod es megbeszelitek hiszen erett gondolkodasuak vagytuk... hajra en minden jot kivanok tudom milyen tavol lenni attol akitszeretsz.... csak en 5 ezer km re vagyok tole...
2015. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
menjen el veled, kerestek egy albérletet, kihagy egy évet, aztán jelentkezik ott suliba, így nem veszik kárba a kapcsolatotok
2015. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:

Ő nem tud veled menni?


Ha tényleg ennyire jó a kapcsolat,akkor én nem dobnám el,de ezt neked kell tudni...

2015. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem tud sajnos atjelentkezni semmikepp! Nincs ilyen lehetoseg :/

1-es! Nem kamu kérdés, lehet, hogy nem tökéletes, semmi sem az, de közel áll hozzá!

2015. máj. 8. 23:45
 6/16 A kérdező kommentje:

Szülői beleszólás miatt sem, anyagiak miatt sem, bár ez összefügg az előzővel, illetve a suli miatt sem. Több fontos okból nem tud jönni sajnos :/

És én sem tudok maradni.

2015. máj. 8. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha szakitani fogsz, azt sem fogod kibirni.Na és mi az a 3 órahossza vonattal?
2015. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azt sem bírnám ki, de legalább egy ottani lánnyal felejthetek és eltölthetem vele az ottani éveimet...

Igazából, sajnos ez csúnya lesz, de a szex nagyon fontos nekem! És emiatt nem bírnék várni éveken át több hetet 1-1 szexért.

Megcsalni semmiképp nem akarom, igazából nem tudom mit akarok...


Tanácstalan vagyok :(

2015. máj. 8. 23:51
 9/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok (nem mondtam hogy kamu kérdés, csak...áh mindegy)

én mindenképpen megpróbálnám valahogy, bárhogy megoldani, biztos hogy nem szakítanék. azt tanácsolom te se tedd azt. mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. én egy ilyen lányt/kapcsolatot nem hagynék annyiban...

2015. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6 év rengeteg idő párkapcsolatban, szerintem szakíts mielőtt megcsalás vagy szenvedés lesz.


L20

2015. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!