Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nőknek miért jó, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek miért jó, hogy csak dugópartnerek?

Figyelt kérdés

Ritkán, de látok olyan nőket, akik nem párkapcsolatban élnek (ezt ők mondták!), de rendszeresen összejárnak egy pasival dugni.

Ez miért jó nekik? Jó, értem, hogy r.bancok, meg másra nem jól, de most akkor komolyan


2015. máj. 10. 03:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"... Jó, értem, hogy r.bancok, meg másra nem jól,..."

Gratulálok neo-primitiv elme. Akkor ha neked nincs aquariumod bųzi vagy?

2015. máj. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
16eves korom ota nem voltam szingli,3parkapcsolatom volt,most vagyok 24eves.Koltozni keszulok a gyermekemmel az edesapjatok.Ezen okan,amit elso mondatban irtam,hogy 8eve nem voltam egyedulallo,igy azt mondom neked,nem akarok kapcsolatot es kesz.Egy ember van,akivel lehet osszejarnank csak arra.Majd,ha elkoltoztem max akkor.Egyszeru az ok,nem vagyom masra,es o se,mert kapcsolatban el.Nem gondolom hogy ribi lennek ettol,higy egy azon ferfival jarnek ossze,de nem kotelezodunk el egymas mellett.Hat a hetente mas pasi dolgot en se ertem,nekem a csak szex kapcsolathoz is kell bizalom,az hogy ismerjem a masikat.
2015. máj. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Arra a kérdésre már megtaláltad a választ, hogy "Egyes férfiaknak miért jó, hogy csak dugópartnerek?" :-)


Engem nőként egyáltalán nem vonzanak sem a futó kalandok, sem a szexkapcsolat, de nem is ítélem, el, ha egy felnőtt férfi és nő belemegy ebbe, mert ők vágynak rá.


"Jó, értem, hogy r.bancok, meg másra nem jól"


Szerintem ezt rosszul gondolod. Én - többek között az itt olvasott kérdések alapján - azt gondolom, hogy az ilyen kapcsolatok egy részénél az egyik fél szereti a másikat, vagy legalábbis belezúgott, és kimondva-kimondatlanul abban reménykedik, hogy előbb-utóbb a másik részéről is kialakul valami komolyabb érzés, kötődés (amire egyébként van is példa), másrészt nem tudod elképzelni, hogy - ugyanúgy, ahogy egy férfi esetében - egy nő életében is lehet olyan élethelyzet, időszak, amikor nem vágyik többre egy férfitól, mint vegytiszta szexre?


Vagy ha el tudod képzelni, akkor úgy gondolod, hogy más megítélés alá esik ugyanaz a cselekedet a két nem esetében?

2015. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Mondok valamit, ami talán meglepően hangzik számodra: képzeld, nemcsak a férfiaknak, hanem a nőknek is vannak testi szükségleteik, vágyaik! És inkább vállalják fel ezt nyíltan, tisztázzák, hogy erre van szükségük, minthogy azt hazudják, hogy szerelmesek az illetőbe, közben meg nem.


Nekem is volt egy időszakom, amikor "dugópajtit" tartottam. Túl voltam egy nagy csalódáson, amihez idő kellett, hogy elmúljon a fájdalom, tudtam, hogy addig nem vagyok képes szerelemre, érzelmekre, és nem voltam hajlandó beleugrani egy új kapcsolatba, csak azért, hogy felejtsek, és elhitetni saját magammal meg a másik féllel, hogy szeretem, holott még nem vagyok túl az érzelmi törésen. Ugyanakkor szükségem volt az intimitásra, szexre. A sráccal, akivel összeakadtam, ezt előre letisztáztuk (ő meg kifejezetten párkapcsolat-ellenes volt, mert nem érezte magát képesnek rá, egyéb okok miatt, hosszú), és négy hónapig remekül elvoltunk. Akkor lett vége a dolognak, amikor komolyabban megtetszett valaki - nem ő, hanem megismerkedtem valakivel, aki iránt elkezdtem valamit érezni. Ahogy ez bekövetkezett, megbeszéltem a "dugópartner" sráccal, ő megértette, és békében elváltunk. Ennyi.

Ettől én nem érzem magam r*bancnak. Tiszta lapokkal játszottam, nem hitegettem senkit, és mindketten kiéltük a vágyainkat. Mert tudod, egy nőnek is vannak...


26/n

2015. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

és egyes férfiaknak miért jó? :D a válasz egyszerű: mert a szex jó egy jó parnerrel.

nekem is volt már kalandom, dugópajtim is. nem vágytam kapcsolatra, és élveztem, hogy összejártunk, söröztünk, jól éreztük magunkat aztán szexeltünk :) ettől nem lesz senki ribi, hiszen végülis egy partnerrel szexel, csak nem akar érzelmi kapcsolatot is vele.

mindenkinek vannak szükségletei, akkor ha nem vágyom komoly, érzelmi kapcsolatra, valahogy még ki kell elégítenem őket :)

mellesleg a mostani kapcsolatom is dugópajtinak indult, csak aztán komolyra fordultak a dolgok.

20L

2015. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ne vegyétek magatokra a ri.anc szót, csak azért irtam, mert ezzel reagálta le volna itt bárki. Akitől irtam, világéletében igy bántak el vele a pasik, emiatt már sirt, hogy ne itéljék el, és egy évig nem is kellett neki senki. Talált valakit, a pasijának nevezte féléve - erre tegnap aztmondta, hogy ez nem kapcsolat (amúgy kéz a kézben vannak, csók, stb)
2015. máj. 10. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mocskos hazugság miszerint a nőknek elsöprő érzelmek kellenek a dugáshoz. Ez nem igaz. Számos oka lehet, hogy nem kell nekik kapcsolat de kefélni azt akarnak. Ha két fél összejár dugni és ezt előre letisztázzák, az miért baj? Ettől miért r*banc? Mondom ezt férfiként.
2015. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!