Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyok párommal. Már régóta tervezzük az összeköltözést, állítása szerint gondolkodás nélkül el is venne!

kb 1 hónapja kicsit fura dolgai vannak.

Fent van egy "olyan" oldalon (ezzel még nem lenne baj, hiszen nézni szabad) be is van regisztrálva. Egyszer megtudtam, hogy milyen néven van. Csinálttam egy kamuprofilt magamnak, és írtam neki. Pár mondat után képeket küldött magáról (én is küldtem egy kamut) és már talizmi akart volna, egy laza menetre.

Előtte pár nappal a telefonján néztem meg valamit, ott is csetelt egy,csajjal, szintén képeket küldött, hasonló szövegekkel....


Rákérdeztem mindkettőre, ö annyit mondott, hogy "csak" flörtöl.

Tőlem az ágyban is megkap MINDENT!

Hogyan tudhatom meg, hogy megcsal-e?

Sajnos túl gyakran nem tudunk együtt lenni, nem lakunk együtt. Így tulajdonképp, ha meg is teszi, sose tudom meg...

Egyáltalán mire jó ez, ha van valakije, akivel összeköltözni, házasodni készül?

Elhagyni képtelen vagyok, mert nagyon szeretem! Ő is szeret, a környezetünkben lévők is ezt látják, én is érzem, látom. De ezt nem értem.... :(


2015. máj. 10. 04:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Kieli magat ami szerintem egy hatalmas hulyeseg. Ulj le vele megbeszelni, hogy ha tenyleg egyutt akar maradni veled meg elvenni meg ilyesmi akkor ezt azonnal hagyja abba. Mi 3 eve vagyunk egyutt tavkapcsolatban , a parom soha nem beszelt vagy flortolt massal es megcsalni se probalt volna. Ugyhogy ha akulon toltott ido a baj az nem kifogas arra hogy felrek:::r vagy probalkozik.

Ha nem valtoztat ezen akkor akarhogy szereted muszaj elhagynod mert mindig a B terv maradsz.

18/L

2015. máj. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam beszélni vele erről. De honnan tudhatom, hogy nem flörtölget? Nem ellenőrizgethetem! 35 évesek vagyunk.... szerintem volt ideje kiélni magát...

Tőlem tényleg mindent megkaphat az ágyban is, akkor miért kéne neki ás nő? Ezt nem tudom megérteni.....

2015. máj. 10. 04:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon lehet alapozni az ilyenre... Elég gusztustalan, szexmániás pasiként mondom ezt. :)
2015. máj. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Chloroform Perfume!

köszönöm a válaszod! Privátban esetleg folytathatnánk?

2015. máj. 10. 04:47
 5/6 A kérdező kommentje:

18/L


Még annyit, hogy ha ki akarja élni magát, akkor nyilván nem vág bele egy komoly kapcsolatba.

Én meg is mondtam neki, hogy én már végképp szeretnék megállapodni! Belefáradtam a társkeresgélésbe. Ha vele nem jön össze a "holtomiglan" akkor nem is kell senki....

Épp elégszer voltam már padlóra küldve lelkileg.

Ő is csalódott sokszor, csúnyán....

De azt hiszem egyik nőtöl sem kapott egyik téren se annyit, mint tőlem....!!!se érzelmileg, se szexben! Hisz, mint mondtam, MINDENT megkap tőlem, amire férfi vágyhat! Tehát ha mégis maradt kiéletlen vágya, én azt is kielégítem!

2015. máj. 10. 04:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem elfogadott párkapcsolatban.Lehet már meg is tette,amiről te nem tudsz.Vagy fejezze be,vagy vége.
2015. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!