Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben is én voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben is én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

18/F


Sziasztok. Együtt vagyok egy lánnyal 2 hónapja. Távkapcsolatban élünk, messze lakunk egymástól. Mostanában nagyon sokat veszekedtünk, csinálja a balhét mindig, hogy legyen min vitatkozni. Többször volt már az a vége hogy én megelégeltem és azt mondtam nekem ennyi elég volt a kapcsolatból, de soha nem gondoltam komolyan mert szeretem. A tegnapi nap folyamán előtört belőlem a szomorúság, nagyon hiányzott, féltem hogy a sok veszekedés miatt másnál keresi a boldogságot, hogy engem már nem szeret, nem érez úgy ahogy régen.. Megírtam neki, hogy nagyon rosszul érzem magam, nagyon hiányzik, egy pár szép szót szerettem volna hogy megnyugtasson, minden rendben. Ehelyett egy szép szót nem kaptam, csak hideg komoly választ. Még jobban kétségbeestem, átmentem a barátomhoz, és addig elköszöntem, nem írtam hogy "szeretlek". 1 órát voltam el, kicsit megnyugodtam, hazaérek, és le vagyok szidva hogy elhagytam a "szeretleket". Aztán azért, mert elmondtam neki mennyire rosszul éreztem magam, elmentem beszélgetni, és szépen kértem értse meg hogy az a nap olyan volt. Megkaptam hogy nem változok, megint szemét vagyok, mert nem érzem a súlyát annak hogy nem mondtam hogy szeretem.. Hmm. Aztán megkaptam hogy el kell gondolkodnia a kapcsolatunkról, én meg megmondtam, hogy ha ilyen miatt ekkora dilemmában áll, akkor értelmetlen folytatni. Megkaptam hogy minden az én hibám, sz*r ember vagyok. Az előző vitáink során sem volt semmi probléma, de ő gyártott belőle nagyobbat, felhozta az előző vitákat, mint tegnap. Szerintetek is én vagyok a hibás hogy elromlott a kapcsolatunk?


2015. máj. 6. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a ketten úgy viselkedtek, mint az óvodások. Ráadásul 2 hónap? Jézus...
2015. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből annyit értek, hogy bla-bla-bla. Picsogás egy 2 hónapos kapcsolat miatt, úristen. Ne pazaroljátok inkább egymás idejét.
2015. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csaj is debil, nem attól szeret valaki igazán, nem kell azt minden nap elmondani, hanem éreztetni kell. Ha 2 hónap alatt ennyiszer akartatok szakítani, nem vagytok egymáshoz valók, ne tépjétek egymás idegeit. A távkapcsolat amúgy sem működik az esetek 99,9 %-ában.
2015. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hisztis egy pár. Most, hogy végigzongoráztatok mindent, amit egy távkapcsolatban nem szabadna csinálni, vagy sürgősen tanuljatok meg nyugodtan, normális hangnemben kommunikálni, vagy zárjátok rövidre a dolgot!
2015. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!