Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan törődjek bele hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek bele hogy már soha nem lesz senkim? L/23

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval, aki nem foglalkozott velem eleget, nem keresett fel mindennap, amikor hívtam nem vette fel a telefont. Így szakítottam vele. De lehet hogy rosszul tettem mert azóta már 1 éve nincs senkim. Ráadásul még szűz vagyok, lehet le kellett volna vele feküdnöm.
2015. máj. 10. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem maradsz egyedül, olyan nincs hogy soha nem lesz senkid. :)
2015. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez alapján gondolod, hogy nem lesz senkid ?

Nagyon buta következtetéseket vonsz le.

2015. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23 évesen el ne ásd már magad! majd 40 évesen is szűz leszel akkor talán de addigra már lesz gyereked is
2015. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vegyél valami kis kutyát aztán lassan elkezdesz vele beszélgetni, együtt alszotok, aztán már kajálás közben is vele beszélsz emberek között. A vég amikor elkezded öltöztetni, és szülinapi ajándékokat veszel neki.
2015. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lány, nem tudom mit érzek.

Van rá esély, hogy felveszed a telefont?

2015. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj bele.Mindig van valaki akinek tetszel.
2015. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Közben természetesen észre se vetted azokat, akik a csillagokat is lehozták volna neked, de gondolom le se szartad őket. Nyugi, itt mindjárt lesz 4-5 műanyag gavallér, aki felkínálkozik neked. De, ahogy a szarban is ott a kukorica, úgy ebben is ott van a jó, majd legközelebb olyat választasz, aki foglalkozik veled, bár a nagy számok törvénye alapján követni fogod a nők 90 százalékának a példáját és ugyanúgy egy gyökeret fogsz választani.
2015. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
:DDDD
2015. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Soha?

Azt tervezed, hogy a következő 50 évet egy lakatlan szigeten töltöd?

Ha csinos vagy a pasik megtalálnak, ha jársz emberek közé.

Ha nem annyira előnyös a külsőd, akkor kell egy pici erőfeszítés tőled is.

2015. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Estienne ***** válasza:

Nekem van közeli rokonom (nő) aki most közelít a 80 évhez és nem volt senkije. Nemi életéről meg nem tudok infót :P


Tehát nem képtelenség, de azért lehet tenni ellene.


27/F

2015. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!