Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a kapcsolattól? 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolattól? 18F

Figyelt kérdés
Helló,többször eljutattam már odáig lányoknál,hogy akkor most 2 szót mondok és a barátnőm is a lány,de rendre amikor eljutok idáig nem az,hogy megijedek vagy nem tudome zt jobban megfogalmazni! 18F
2015. máj. 10. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az ember, legalábbis a gondolkodó fajta átnézi a dolgokat pro és kontra, hogy mivel jár egy párkapcsolat, hogy mik az előnyei és a hátrányai, nálad pedig úgy jöttek ki a számok, hogy kontrából volt több és úgy gondolod, ma máshogy nem is, akkor tudat alatt, hogy neked nem érné meg belemenni egy ilyen dologba. Ezzel nem vagy egyedül, sokan szintén nem akarnak elköteleződni, mert akkor több mindenről kellene lemondaniuk, mint amennyit kaphatnak, ezért, hogy úgy mondjam, "nem rendezkednek be hosszú távra".
2015. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ég a pinnám tôled :D
2015. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az is bennem van,hogy jó lenne összebújni valakivel,szeretni valakit,és most nem feltétlenül a sex-re gondolok.Megint ott tartok egy lánnyal,hogy bevallotta,hogy szerelmes belém én meg elkezdtem máris benne keresni a hibákat,hogy ki tudja bújni a dolog elől!
2015. máj. 10. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod még mi van benned? A tudat, hogy egy ilyen kapcsolat mennyire korlátozná a szociális mozgásteredet. A párkapcsolatok így működnek, fel kell áldoznod a szabadságod egy részét és egyetlen embert kell a fókuszpontba helyezned. Sokaknak ez elfogadható ár, neked nem és pontosan ezért hezitálsz, mert te tovább látsz a rózsaszín ködnél, elolvasod az apró betűs részt és téged az ott látottak aggasztanak. Egyrészt örülnél neki, mert lenne egy hozzád közel álló ember, akivel megoszthatod a legbelső gondolataidat és lenne egy stabil pont az életedben, másfelől meg a kapcsolat fenntartásába elképesztő időt és energiát kell beleölnöd, limitálnod kell a többi emberrel az érintkezést és számolnod kell azzal, hogy ha nem vigyázol, akkor széthullik az egész. Mint az említettem sokan vannak így ezzel, csak nem tudják, hogy miért is van ez, hát tessék, ezért van, most már tudod. Biztos vagyok benne, hogy gondolkodtál már azon, hogy mit nyerhetsz és veszíthetsz egy ilyen dologgal, tudat alatt pedig úgy könyvelted el, hogy az így kapható dolgok nem kompenzálják eléggé az így elveszítetteket.
2015. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!