Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek-e úgy egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek-e úgy egy lánnyal, hogy nincs túl sok szabadidőm, és kicsit félek a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Amikor találkozunk akkor nagyon jól elvagyunk, és kölcsönös a vonzalom is, de lehet hogy alkalmatlan lennék egy kapcsolatra.
2014. aug. 27. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Jöjj vele és ne félj! Mi az hogy nincs sok szabadidőd? Nem kell folyton egymás nyakán lógni.

Miből gondolod, hogy alkalmatlan lennél?

Boldog vagy?

Hány éves vagy?

2014. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor tudtok együtt lesztek, még jobb is ha nem vagytok együtt a nap 24 órájában, bár így több bizalom kell a másik felé, de hidd el hogy csak jó dolog származhat ha kapcsolatban vagy
2014. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, még nem volt barátnőm csak egyéjszakás kalandok, és kicsit félek a kötödöttségtől. De egyébként a lánnyal boldog vagyok.
2014. aug. 27. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, de minden ugyan olyan lesz, mint most, csak kiteszitek Facebookra hogy együtt vagytok, és ha megkérdezik, akkor el tudod büszkén mondani, hogy van egy szép barátnőd, ezen kívül semmi nem fog változni, főleg mivel már ismered, szoktatok együtt lenni, és jól elvagytok


Szóval hajrá!

2014. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!