Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem szeretem a férjem?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt a férjemmel, 3 gyermekünk van! Eddig birtam most már elegem van,ugyan is ő nem egy érzelmeit kimutató ember! Mára már nem is akarom hogy működjön, sosem volt az a nagyon boldog kapcsolat de mindig reméltem hogy jobb lessz! Én igy nem akarom leélni az életem, êrzelmek nélkül! Más problémák is vannak, át néz rajtam, tárgynak kezel, semmibe vesz! Folyton kritizál mindenben! Muszály igy élnem? Vagy inkább érdemes? Elhagyni nem merem félek tőle olykor agressziv is, főleg ha a dolgok nem az ö akarata szerint történnek! Nem tudom masnak elmondani, tanácsot szeretnék kérni mit is tehetnék ebben a helyzetben?
2015. máj. 10. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
EL kell hagynod.
2015. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ne akarod elhagyni és megjavítani sem már, akkor mégis milyen tanácsot vársz?
2015. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem muszály, de a gyerekek gondolom az elsők, ha megtudod oldani, hogy ne sérüljenek akkor lépj. És lépj most, ne akkor, amikor már 14-16 évesek lesznek, mert lesz elég bajuk akkor maguktól is, a szüleik válása tuti nem segítene rajtuk.
2015. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fogd a gyerekeket költözz el, szülők albérlet, jó barát és válás egy életed van és ez a gyerekeknek sem jó
2015. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha elhagyod. Főleg ha agresszív, ne várd meg mondjuk a gyerekeid szeme láttára elver. Vagy őket. Nekik sem jó ilyen környezetben felnőni. Meg ki tudja, ha szétmentek lehet, hogy ő is elviselhetőbb lesz és jobban kijöttök majd, nem lesz veszekedés, kritizálás.
2015. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt kéne tennem, de ő nem hiszem hogy elengedne! A tulajdonának tekint!
2015. máj. 10. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell az engedélye, nem vagy a tulajdona. Állj a sarkadra és cselekedj. Szedd a cókmókod és költözz el, barátokhoz, szülőkhöz, ha nincs más hirtelen. Nem tehet ellene semmit. Aztán tedd meg a megfelelő jogi lépéseket. Hajrá, csak keményen! Nem akarhatod így leélni az életed...
2015. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dota 2 válasza:
Vegyél egy sajtos kifflit és ed meg ha megeted irj. Pusszi
2015. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát helyesírásodból lesül, hogy rettenet buta vagy, ne csodálkozz, hogy semmibe vesz. Mégis ki venne komolyan egy buta embert?
2015. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!