Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a férjem ragadok rá, mivel foglaljam le magam hogy hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok itthon, és hiába végzem el a házimunkát mindig közben van arra időm hogy körülötte lógjak.

Muszáj megölelnem, megszeretgetnem, de sajnos olyan gyakori szokásom lett hogy ő nem is jön hozzám.

Sosem telek be vele.

Mostanában egyre többet jár el itthonról és egyre kevesebbet van itthon és szerintem miattam is van.

Sajnos nem tudok vele egy légtérben sokáig maradni úgy hogy ne is szóljak hozzá ne is érjek hozzá.

Ő meg állandóan elfoglalt állandóan az internetet bújja, filmet néz, nem figyel rám.

3 éve élünk együtt eleinte nem voltam ilyen ragadós talán a gyerek születése után.



2015. febr. 25. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Keress egy fiatal pasit,egészségügyi szexre.
2015. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van gyereked akkor foglalkozz vele. Netezz. Nézz te is tv-t, filmeket. Hallgass zenét. Kertészkedj. Menj el a barátnőddel vásárolni. Sok lehetőséged van.
2015. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezzel vigyázz, mert nagyon fárasztó a telhetetlen, kullancsként tapadó társ...

'nem figyel rám' - ez már az első jele, hogy védekezik. Ilyenkor volt régen, hogy jó, békés férjek ugrottak le újságért a sarokra, és 15 év múlva érkeztek vissza...

2015. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most mit kéne tennem?

Ne foglalkozzak vele, ne menjek utána egyszer sem, várjam meg míg ő jön ő kezdeményez?

Szex sem jut eszébe magától.

Ez olyan érzés nekem mintha egy csábító süteményt tennék elém de nem ehetem meg.

De beszélgetni is ritkán beszélget velem, nincs közös téma sem.

Érzem hogy magam alatt vágom a fát de nem tudom abbahagyni hogy tovább lépjek.

Aggódok érte ha tudom hogy nincs itthon és tudom hogy itthon lehetne.

Mindig húzza az időt van hogy 1 órát mond hogy elmegy és bizony néha még 5 óra múlva sincs itthon.

Ilyenkor vagy egyedül vagy haverjával sörözik.

2015. febr. 25. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:

"egy csábító süteményt?" Kitűnő. Ha mindennap az a csábító süteményt kellene enned, akkor is, amikor magadban üldögélnél, és pihennél, nem is akarnál semmit sem enni - akkor megcsömörlenél. Próbáld ki.

Hagyd egy kicsit, találj valami magányos kedves tevékenységet, varrj a kicsinek ruhát, takarót, vagy rajzolj, vagy valamit, amit szeretsz egyedül csinálni - és várd meg, hogy észrevegye, hogy jól elvagy, hogy értelmesen eltöltőd az időd - ez vonzó lesz számára.

2015. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd fel egy kicsit a szexuális életeteket, próbáljatok ki valami újat!
2015. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy azért lettél ilyen mert haza megy és nem foglalkozik veled?

Tudod! A tyuk meg a tojás!

2015. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!