Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek -e 2 férfit egyszerre? Esetleg 3-at? Szeretem a férjem, de emellett 2 férfi fontos még az életemben.

Figyelt kérdés
Igaz, az egyik már 10 éve megnősült,de ha újra találkoznék vele, fellángolnának az érzéseim, és tudom, hogy neki sem lennék közömbös... a másik meg 4 éve elment papnak, de vele azóta is levelezek, és tudom, hogy ő szeret még... - főleg, hogy a leveleiben is sokszor kitér erre.
2012. dec. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj róla egy könyvet.
2012. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Elég bizarr a felhozatal...
2012. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt csak te tudhatod hogy valojaban mit erzel,igen lehetseges hogy mindegyikhez valami mas dolog vonz,ami esetleg a ferjedben nincs meg,vagy az igazi nagy szerelmet hagytad elmenni,es ezt meg erzed a lelked melyen,hat nehez ugy.erdekes.mindenkeppen te kell rendezd magadban az erzeseidet...
2012. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:
Szerintem csak ábrándozol, ezek csak álom-elképzelések amit leírsz, hogy fellángolnának az érzések, meg neki sem lennél közömbös stb. 100% hogy a való életben ez teljesen máshogy van, vagy másként történne, nem az elképzelésünk irányítja az életet és mások érzéseit. A fantáziálás normális, csak nehogy a házasságod rovására menjen. Talán szexelj és romantikázz többet a férjeddel, úgy kevesebb fantáziaálom fog gyötörni. :)
2012. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem neked valami nagyon nagy bajod van magaddal.:D Ugyanis attól, hogy egy nő valóban jó nő, az nem annak a függvénye hány pasit gyűjt be, pl:D


Pasi annyi, mint égen a csillag:)

2012. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első xDDD
2012. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora mázli, hogy nincs az asszonynak pap levelezőpartnere, nem kell megint értelmetlenül elvernem!
2012. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze. Más az a szeretet amivel a férjed szereted meg más az is amivel a barátaidat.


Viszont ha azt a szeretetet amit a férjed felé kellene irányítanod kapja a pap barátod akkor ott bajok lesznek.

2012. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, amilyen kalandos életem volt idáig, simán írhatnék róla könyvet... lehet, hogy fehérmájú vagyok, vagy csak egyszerűen Mária Magdolna, de azt hiszem Jézus is megbocsátott neki, mert " sokat - Sokakat? - szeretett"
2012. dec. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!