Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezd belőlem kiszeretni vagy csak a stressz miatt viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanság azt vettem észre a barátomon hogy soha nem mondaná vissza hogy ő is szeret csak mosolyog mikor mondom meg alváskor se ölel át sose csak én soha nem mondaná hogy hiányzok neki. És nem igazán éreztetné hogy szeret. Nem mondtam még ezt neki mert vizsgák előtt van és lehet hogy azért lett ilyen mint most hogy sose jó neki semmi de azért akár milyen stresszes nekem jól esne a törődés. Vagy szerintetek rosszul csinálom hogy nem mondom neki? Nem akarom emiatt is stresszel-ni csak így azt érzem hogy ő sok mindent megengedhet magának attól függően hogy érzelmileg hogy áll. Én is most érettségizek de valahogy ha vele vagyok nekem könnyebb és nem vagyok annyira stresszes.Nem is sikerült úgy pár tantárgy ahogy szerettem volna de mégsem viselkedek így vele mit ahogy most ő. Egyébként 8 hónapja vagyunk együtt.
2015. máj. 10. 20:11
 1/2 To7ka ***** válasza:

Egy vizsgaidőszak is nagyon stresszes, de egy gimis életében az érettségi talán még durvább (nem nehezebb, sőt, de akkor és ott nagyon sokan nagyon feszültek lesznek). Nem hiszem, hogy túl jól csinálja a barátod, de ilyen mindennapi feszültségek könnyen kihozhatják egy kapcsolat nehézségeit, árnyoldalait is. Viszont az számodra nagyon nem egészséges, hogy ezen pusztítod most magad!!! Ne gondolkozz rajta, élvezd ki az együtt töltött időt, és ezerrel fókuszálj szóbelikre, sokat lehet javítani velük.

Utána üljetek le és beszéljetek a problémákról!:) Normális esetben neki is támogatnia kellett volna eddig is, azért van egy pár hét különbség érettségi és vizsgák között, így semmiképp se jó az ha így érzel, és semmivel se kéne Neked jobban mellette állnod meg szeretned mint neki Téged..:/ Ezt majd kérd ki magadnak!:P Most van fontosabb dolgotok mindkettőtöknek egy pár hétig:)

2015. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg kéne beszélned vele, ha már 8 hónapja együtt vagytok, mert csak akkor tudod meg az igazat, ha megkérdezed. Lehet, hogy csak stressz, de lehet, hogy más.
2015. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!