Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mi lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi lenne ha komolyodna a dolog a sráccal?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 21 éves fiúval akinek tetszek de van barátnője...a barátja nem szereti,nem érzi magát vele boldognak... Hát velem annyiba jobb velem hogy sokal jobb lógni meg minden mást csinálni,velem fog lenni csak azért tennem kell ezt mondta! A baratnője irt nekem hogy hadjam békén a barátját mert ők boldogok együtt,szeretik egymást meg hogy rossz vége lesz ha nem hagyom békén a barátját,lehordott mindenek..közbe meg a barátja keress engem egyfolytába!! Ti mit írnátok a csajnak hogy engem hagyon békén,meg hogy meg hogy neki én kellek nem a másik lány,mit irnátok? nem tudom mit tegyek!???

16/l



#630vkt
2015. máj. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 csomag óvszert az a legbiztosabb. Baj nem történhet.
2015. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg fogalmazni...

Aztán meg döntsd el, hogy TE mit akarsz a sráctól, vagy döntsön ő, de ne akard senki kapcsolatát tönkretenni. Lehet a csajnak van igaza, és a pasi csak hülyít téged. Én óvatos lennék.

2015. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!