Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, csúnya dolog, de jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, csúnya dolog, de jól tettem, nemde? 18L

Figyelt kérdés

Talán nem volt helyes, de nem érdekel, okom volt rá...


A barátomat rajta kaptam, ahogy kettesben cseverészett egy lánnyal. Már régebben is visszahallottam, hogy jóban vannak, de csak barátok, kimagyarázta. Viszont voltak kételyeim, így belenéztem a telefonjába.



A lánynak olyan sms-t írt, amiből lejött, hogy totál felizgult rá ha nem lenne bnője, le se mászna róla vagy valami hasonlót írt. Szóval kívánja, akarja, de miattam nem fekszik le vele.


Most ennek örülhetek akkor, ugye?


2015. máj. 9. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Dobd ki a fenébe! Aki ilyeneket írogat más lányoknak miközben van barátnője...
2015. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Paraszt vagy, hogy a telefonjában turkálsz.

Miattad enm fekszik le vele, örülj neki, tisztel valamennyire, nem úgy mint te a magánszféráját.

2015. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
örülj neki.. :D
2015. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Neki kéne ki dobnia téged...
2015. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a barátunk tipikusan át fogja élni a két szék közül az asztal alát :D
2015. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért dobnám ki???
2015. máj. 9. 20:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Részben örülhetsz. Részben meg egy p.cs a pasid. Gyakorlatilag nem csalt meg, de ... Ha én szeretek valakit nem csinálok ilyet
2015. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Szemünk van, és észreveszünk más lányokat is néha, de ennyi. Nekem nem lenne pofám egy csajjal kb flörtölni, meg írogatni egy másik csajnak, hogy jajj de felizgultam rád, egész éjjel dugnálak ha nem lenne a barátnőm...
2015. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyeneket mond a legjobb barátnőm pasija és a barátnőm jelenlétében. Akit már óvoda otta ismerek. Mégse csinál senki sem ügyet ebböl. Neked sem kéne
2015. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!