Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el? Hogy merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el? Hogy merjek sírni?

Figyelt kérdés

Eddigi életem legjobb kapcsolata volt, de egyértelmű, hogy már nem vagyok fontos neki. Soha nem mondtuk ki, hogy legyen vége, egyszerűen csak tesz rám. Félek szembe nézni a dologgal.

Nem merek vele szembe nézi, mert borzasztóan fájna.

Így viszont - próbáltam -, de nem tudok rajta túllépni.

Hogy vegyem rá magam, hogy feltegyem neki a kérdést, hogy akar-e még vagy vége van?

23L


2015. máj. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt sírod ki magad?
2015. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy boldog, akkor miért vagy még vele ?

Mi az hogy "akar-e" még ?


Szakíts vele te, tök mindegy akar-e vagy sem, vagy ha gondolod próbáljátok előtte megoldani.

2015. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem, de találkozni nem tudunk és nem is töri magát érte, már válaszolni se nagyon válaszol, szóval ennek annyira nincs jövője.

De félek szembe nézni vele.

2015. máj. 10. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Na figyelj Ludmilla, nekünk már leírtad, most veszel egy mély levegőt és neki is megmondod, hogy na Gázsi! Most döntsd el, hogy vége legyen e vagy sem mert már elegem van.

És ne!! Ne azt mond h jajj babám meg cicám meg majd meg izé, hanem MOST mond meg világos baccki??! Most mond meg!

2015. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a szitu. Csak velem még beszél s találkozni is akar. Csak mikor nem vagyunk együtt akkor meg elég keveset beszélünk. Viszont ha rá kérdezek, félve persze a választol, akkor mindig megnyugtat hogy ne izguljak már annyit, szeret s engem akar csak.
2015. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!