Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el a körülmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesike92 kérdése:

Hogyan fogadjam el a körülményeket?

Figyelt kérdés

A fent emlitett korulmeny a baratom reszeges hugat illeti.

A baratom es en 4 honapja vagyunk egyutt. En 23, Ö 27 eves. "Sajnos" a hugaval elnek egyutt egyelore, akinek szerintem komoly onertekelesi es alkohol problemai lehetnek. A lany szinte minden hetvegen (de van, hogy hetkoznap is) a sarga foldig issza magat es ezt ertsd szo szerint!


Mivel egyutt elnek, ezert amikor ottvagyunk ezt nekem is latnom es hallanom kell, amikor ejjel 3 korul hazatàmolyog hulla reszegen... Ilyenkor termeszetesen a baratomnak kell segitenie a lètezèsèben.


Termeszetesen en is csak akkor lehetek ott, ha a lanynak eppen olyan kedve van, hogy ott lehessek illetve a batyjara ugy tekint, mint valami bankautomata es a kifogyhatatlan penzforras, akit nem rest lecsapolni viszonylagos gyakorisaggal.


Szoval a kerdes tulajdonkeppen annyi, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?

A baratom is elegge rosszul birja idegileg, a szulok videken elnek, es meglehetosen ignoransak a problemaval kapcsolatban..


Koszi a valaszokat!



2015. márc. 8. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ignoránsak a problémával kapcsolatban, akkor el kell nekik mondani. Ennyi :)
2015. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a csatát a barátodnak kell megvívnia a hugicával! beszéljetek róla, hogy ez neked így nagyon kellemetlen és próbáld rávenni, hogy tegyen ellene! Ha mutat hajlandóságot, akkor természetesen légy türelemmel, de mást nem igazán tudsz tenni, csak várni. ersze csak egy ésszerű határig, mert utána választanod kell a pasid, vagy a kellemetlen szituáció között!
2015. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg alkoholista a húga vagy csak buli alkalmával rúg ki ennyire a hámból? Próbáljatok meg vele beszélni vagy költözzön el tőle a barátod (pl költözzetek össze, hozzá meg költözzön másik lakótárs). Ne a barátodnál találkozzatok, hanem nálatok.
2015. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat! Legalabb ez annyiban is megerositett, hogy tenyleg jogos a felhaborodasom illetve dobbenetem.

Ugye elegge vekony jegen tancol az ember ezzel a dologgal, mivel a baratom szerint, ha szembe megy a hugaval, akkor ott tesz neki keresztbe ahol tud stb. Szoval megvan kotve a keze... De szerintem szimplan csak konfliktus kerulo, ami szerintem egyaltalan nem jo.


Amugy a huga nem csak buliban iszik. Barhova megy.. Szorakozni, ezzel-azzal talalkozni, a vege mindig az, hogy taccsra vagja magat. Szamomra ez erthetetlen. En szegyellem magam emiatt elegge, mivel ilyesmiben szerencsere nem volt mèg reszem es nem tudom, hogy meddig tudom ezt elturni, mert nekem ez ciki...


A szulei pedig tisztaban vannak azzal hogy ilyen a lanyuk, de 300km-rol nem lehet gyereket nevelni, igy ez IS a baratomra harul.

2015. márc. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!