Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tényleg van szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg van szerintetek, vagy a barátnőmnek csak azért kellek, hogy heterónak higgyék?

Figyelt kérdés

Most szerdán már dél körül hazaértem a melóhelyről, mert kirúgtak. A barátnőm elvileg dolgozott volna, de a tudtom nélkül szabadságot vett ki, hogy késő délutánig az egyik barátnőjével szexelhessen. Azóta megbeszéltük a dolgot, és még együtt vagyunk, de az az érzésem, hogy csak azért mondta, amit mondott, mert nem meri mindenki előtt felvállalni, hogy a barátnőjét szereti. Azt mondta, nem tudna választani közülünk, mert rám is szüksége van, de néha a barátnőjére is. Azt mondta, szeret engem, és nagyon jó velem a szex, de néha szüksége van a barátnőjére is. Arra a kérdésre, hogy jobban élvezi e a barátnőjével azt mondta, hogy egyszerűen csak más, és bár néha rá is vágyik, velem szeretne együtt élni. Megkérdeztem, hogy ha választania kellene, kit választana, de nem tudta eldönteni.

Én nem értem ezt. Állítólag, attól még hogy biszex valaki, nem szerethet egyszerre két embert.

És ha épp van valakije, akit szeret, akkor nem is vágyik még valakire csak azért, mert az másik nemű, és az afféle szexre is szüksége van. Vagy mégis? Igazából érzem, hogy szeret, és boldog velem, de attól félek, csak azért, mert a barátnője is ott van neki, és kiélheti vele magát akár hetente többször is. Attól félek, csak arra kellek, hogy ne kelljen a barátaink, szülei, rokonjai előtt felvállalnia a kapcsolatát egy nővel. Egyébként azt mondta, fél éve tart a dolog, mi két éve élünk együtt.

Szóval tényleg van ilyen, hogy egy nőnek egyszerre szüksége van egy férfire is és egy nőre is?

Ha szerelmes lenne belém, miért lenne szüksége egy nőre is, még ha biszex akkor is?


2015. máj. 10. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
csináljátok hármasban *pacsi*
2015. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ya csak azért, hogy higgyék
2015. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te elhiszed hogy csajjal van nem palival?!
2015. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én ott hagytam volna a francba,nem elég hogy meg csal,de még hülyít is hogy kellesz neki,meg ő is kell,meg stb,hagyjuk már.
2015. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ja azt nem írtam, hogy rajta kaptam őket, amikor hazaértem.

szóval biztos, hogy nem palival, de persze ez attól még valahol ugyanaz. Gondolom valamelyikünket jobban kell szeretnie. Mert jó, mondjuk kipróbálta egy lánnyal, de akkor döntse már el, hogy mi kell neki nem?

Szóval kezdek rájönni, hogy el kell hagynom, mert úgyis a csajt szereti. Ha engem szeretne jobban, nem tartott volna fél évig a viaszonyuk.

Csak ez a biszex dolog megzavart. De alszok rá egyet, és holnap szerintem szakítok vele.

2015. máj. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!