Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek virágot negyedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek virágot negyedik randira a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A harmadik randi óta járunk, és szeretnék örömet szerezni számára egy szál vörös rózsával; viszont a probléma az, hogy nem tudom, hogy adjam oda. Ha a randi elején odaadom, akkor hurcolja magával végig a rózsát - ami ráadásul el is hervadhat addigra? Az meg abszolút égő dolog lenne, ha a randi vége felé ugranék el útközben a virágboltba. Valami ötlet?

22/F



2015. febr. 26. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

csináld azt, h egy virágost útbaejtetetek, és amíg ő vmi mást figyel, addig veszel egy rózsát, megfordul, megcsokolod és a kezébe nyomod. Ennyire egyszerű.

nálam ez mindig bejön. :D

2015. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Randi elött megveszed, oda adod neki randi elött és te viszed.
2015. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne vigyél neki. Persze kedves gesztus, de neked is kiadta hogy vinni kéne. Oké nem nagy cucc de mégis "zavaró". Egy lány annak mérhetetlenül tud örülni ha nem is beszélitek meg a találkozót, de pl munka után a munnkahely előtt egy szál rózsával fogadod. Elég romantikus, és eszébe se fog jutni a kínos tényező hogy óó anyám ezt nekem most hozni kell? Szóval szerintem tedd így.:D
2015. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!