Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érti a humoromat a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti a humoromat a lány, akit szeretnék barátnőmnek - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nagyon zavaró. Érthető, egy kicsit különc és beteg a humorom, de az emberek többsége megérti, az ő barátjai, haverjai, barátnői is. Kicsit szokni kell, de ő valamiért... Mindig félreérti, van, mikor kiakad. Mit lehet ilyenkor tenni? Bár egyébként is mindig gyanakvó velem szemben...
2015. márc. 21. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
tudsz mondani egy példát, hogy lássuk mennyire is fura a humorod?
2015. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress intelligens lányt, aki érti a furcsa feketehumort is. A buta, csinos lányokból szerintem egy idő után elege lesz az embernek, amikor csak kedvesen, üres tekintettel mosolyognak rág. Az ilyen fiúktól engem is kiver a víz.

20/L

2015. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég beteg humorom van. A haverock szeretik. Bár barátnőm nincsen. :D

De amúgy én elvagyok itt... egyedül... a humorommal...

2015. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Chone ***** válasza:
Akkor tanulj belole es ne poenkodj ilyeneket
2015. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, téged ez nem lomboz-e le vele kapcsolatban. Én nem szeretnék olyan barátot magamnak, aki nem érti a humoromat, mert úgy érezném, nem lehetek önmagam mellette. 20L
2015. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak több időt kellene együtt töltenek, hátha összecsiszolódtok
2015. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is találkozgassatok még. Hátha elkezd megérteni:) Mióta ismeritek egymást?
2015. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel pont én is így vagyok. A legjobb haverjaim egyből levágják a "humorom", mert tudják, hogy ki vagyok és mi vagyok, s van olyan, hogy egy külső szemlélődőnek semmit nem jelent a poénom, a haverjaim viszont pontosan tudják, hogy mire vagy kire értem, és hatalmasakat röhögnek rajta. Mellesleg volt már olyan eset, hogy egy nem beavatott rákérdezett, mit mondtam így és úgy.


Szóval egyszerűen csak szard le. Ha nem érti a humorod, akkor nincs miről beszélni. Nem akar téged megérteni, nem akarja a humorodat sem megérteni, ergo nem is érdeklődik rólad semmit. Tudom, ismerős szitu, hiszen az ismerősei azonnal levágják a poénjaidat, de ő nem akarja, azaz nem jössz be neki.


Ne törpölj ezen, egyszerűen csak szard le, hogy mit gondol, és ennyi. Nehogy már neked kelljen bizonyítani, hogy humoros vagy, ha egyszer sokadjára sem jött le ez neki.

2015. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a te humorodat nem érti vagy egyáltalán semmilyen más poént?

Mert ha az első eset áll fenn, akkor ne mondj vicceket!

2015. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!