Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha belémszerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha belémszeretett valaki? Nagyon idegesítő!

Figyelt kérdés

Nem zaklat, de ha épp összefutunk, nyomul, eléggé, meg le sem tagadhatná, olyan szemekkel néz. Nekem nem igazán jön be, nem mondom, hogy visszataszító, de... Nem, egyszerűen nem. Én próbáltam már utalni rá. Lepereg róla. Volt, hogy egyszer kiborultam, és elég durva voltam vele... Nos, el is tűnt, egy hétre, és elég bunkó volt velem... Aztán most újból kezdi. Ááá, agyamra megy! Mit csináljak? Nem volt még barátom, de igazából ilyen kitartó "udvarlóm" sem.


16/L (19/F)


2015. máj. 10. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Viselkedj vele hidegen, elutasítón. Ne mosolyogj rá, ne köszönj neki ilyesmi. Ignoráld.
2015. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy undorító!
2015. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

1. kommentelő a tipikus butított világrabszolga.

KOMMUNIKÁCIÓ

Mi az, hoyg utaltál rá???

Szavakat nem ismered b++??

Más nyelven beszéltek????

Megmondod neki mi a helyzet, megbeszélitek, 1 perc sincs az egész.... -.-

2015. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki kulturalt ember modjara hogy o a te szemedben nem tobb... es pont ne legy seg*gfej bunko nem valaszolgatos tomeg liba a te erdekedben mondom....
2015. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a butított világrabszolga jelzőt. Bár mivel én semmi offenzívát nem jeleztem az irányodba ezért a "buta" nem hinném hogy épp rám illene. Mellesleg azért írtam ezt mert nem hinném hogy ha csak szóban mondja abbahagyná. Én is ismertem ilyen fiúkat, bunkón kellett viselkedni velük hogy abbahagyják.
2015. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd világossá a számára, hogy nagyon zavarónak találod a viselkedését, és hogy ne reménykedjen feleslegesen, mert nincs esélye sem most, sem a jövőben.

Mindezt ne ilyen-olyan jelzésekkel és utalgatással, hanem korrekt, egyértelmű (mégsem bántó) mondatokkal add a tudtára.

2015. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy köszönsz neki, vagy ránézel? Csak hogy van-e neki bármi olyan, amivel reménye lehet bármire is. Mert pl egy szimpla köszönés, vagy mosoly is tud lenni bátorítás.
2015. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7,

Aki mániákusan nyomul, az bármiről be tudja magának beszélni, hogy bátorítás. Nem azon múlik a lepattintás, hogy a lány beszünteti-e akár a leghétköznapibb dolgokat, mint pl. a köszönés (amit ismerős számára mellőzni bunkóság). Az esetlegesen reménykeltő közvetett jelek megkeresése és leállítása helyett egyszerűen tisztázni kéne vele a dolgokat, persze normális stílusban. Szavakból relatíve szoktak érteni az emberek.


#6 voltam.

2015. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!