Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereti a másikat az az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a másikat az az ember aki öngyilkossággal fenyegetőzik ha elhagyják?

Figyelt kérdés

Fiú ismerősöm mesélte nekem, hogy barátnője ezzel terrorizálja. És hogy azért van vele elsősorban, mert a lány annyira "szereti". Szerintem ennek köze nincs a szeretethez ez megszállottság...

Mármint én együtt vagyok a barátommal 7 hónapja, de ha azt mondaná nem boldog velem és tovább akar lépni se szó se beszéd mehet útjára. Szeretem ezért azt szeretném ha jó lenne nekem, nem fogom visszatartani... Én gondolom rosszul?


2015. máj. 11. 00:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggő ez a csaj. Csak saját magát sajnálja, ergo egoista disznó. Ennek köze sincs a szeretethez.
2015. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, az öngyilkosság az zsarolás. Én nem hagynám magam ilyen esetben...
2015. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Javítás: "Szeretem ezért azt szeretném ha neki jó lenne, nem fogom visszatartani.." Köszi az eddigi válaszokat.
2015. máj. 11. 00:31
 4/14 anonim ***** válasza:

Jól gondolod.

Szerintem is telejsen ez az egyértelmü.

2015. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

dehogy szereti! csak magát szereti sajnáltatni!


gyenge és undorító jellem,aki ilyennel fenyegetőzik!


akinek komoly öngyilkossági szándékai vannak,az sosem közli senkivel,hanem szépen megteszi!

2015. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1) El kell hagyni

2) Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, rá kell hagyni és ráhívni a rendőrséget - mintegy komolyan véve, hogy beváltja a fenyegetést (és lehet, hogy tényleg képes rá, ki tudja). Ilyen formában megkaphatja a számára megfelelő kezelést és elmegy a kedve az ezzel való zsarolástól.

2015. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki lehet védeni azzal, hogy rendben legyél. Ha nem foglalkozol vele, úgyse tud mit csinálni, öngyilkos meg az ilyen úgyse lesz többnyire, ha meg igen akkor így járt, egy hülyével kevesebb.
2015. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 megadeth18 ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy jó, akkor halj meg. Úgysem fog. Csak sajnáltatni akarja magát. Én odaszarnék a kertjükbe, ha ilyet közölne velem egy lány.
2015. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez zsarolás, másrészt ritka, hogy valaki tényleg meg is tegye. Sajnos több embert is ismerek aki az elmúlt 3 évben megtette, de ez lehet betegség is amire kezelés kell. Javarészt érdemi eredmény nem születik, kevés embert tudnak megmenteni saját magától.
2015. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem volt ilyen zsarolo..birtokolni akar mindent mindenkit az nem szeretina màsikat aki azt mondja ha elhagysz öngyilkos leszek te pedig szàmolj el a lelkiismereteddel..

most benőzött most màssal zsarol..

nahyon sokszor lealàzott mert őszinte voltam..most rajtam a sor..nőket könnyű bàntani meg uralkodni felettük meg kezet emelni..remélem egyszer ellenfelére talàl..de nem nem is egy nagydarab férfire gondolok..ahogy a nőket alàzza alàzza meg egy..csak akadna egy olyanra aki elintézi a fene nagy egojàt..

2015. máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!