Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy lelki terrorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christine00 kérdése:

Félek hogy lelki terrorba vagyok tartva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan egy éve lakom együtt a barátommal, akivel az utóbbi időben a viták száma elsokszorozódott. Mindig megértettük egymást, fe sajnos valami kiváltotta belőlem hogy ütögettem meg rugdaltam , csúnyán bántottam szavakkal, és az utóbbit a vitákkorbén is viszont kaptam. Két hete történt egy olyan hogy a legjobb barátomhoz odabújtam, kulcsolva megfogta a kezem és magához szorított, tudta , nagyon oda vagyok lelkileg. Ezt megtudta ő, és most bizonyítanom kell hogy tényleg szeretem, az utolsó esélyemet kaptam meg. Tényleg fontos nekem a barátom és kötődöm hozzá. Próbálom rendbe hozni de azt veszem észre , hogy mindennap ugyanugy bánt szavakkal, mindent hozzám vág, hogy nála jobbat nem találhatok, hogy mással ha kimerem beszelni a párkapcsolatunk gondjait (főleg barátokkal) akkor vége. Ha szakításra kerülne sor, mindig sírok , mert fáj, de ha ő vele kellene szakítani, ő elkezdi mondani hogy neki fontos vagyok ne hagyjam el stbstb... Az önbecsülésem a nullán van, tényleg elhittem neki hogy jobbat nem talàlhatok.

Szerintetek lelki terrorba vagyok tartva !? Hogyan tudom kideríteni hogy szeretem -e még isten igazából, vagy csak ragaszkodom hozzá? Segítséget várok mihamarabb. Akarok is szabadulni, de meg is akarom menteni. Köszönöm előre. 19/L


2015. máj. 11. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy 0-án az önbecsülésed, hogy szereted e v. ragaszkodsz?


Ha fontosnak tartottad ezeket leirni

"... Két hete történt egy olyan hogy a legjobb barátomhoz odabújtam, kulcsolva megfogta a kezem és magához szorított,..."

akkor az a kérdés miért nem léptél már tovább?

Ne huzd a "volt" barátod agyát tovább! Nincs értelme ennek a huzd meg ereszd megnek!

2015. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle
2015. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Tirpák a pasas, de nem tudni, te mivel jarultal hozza ehhez a vitas idoszak kialkulasahoz. Hagyd ott!

UI: en elvbol ossze sem jovok olyan novel, akinek fiu legjobb baratja van! Onzo dolog, de az elethez ez is kell!

2015. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ma kidobnád, már az is késő lenne.
2015. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne késô?

Igazaból ezt a barátot nem rég óta ismerem , csak jól kijövök vele. Nem tudom mit tegyek, félek, de rendbe is akartam hozni mert hosszú ideje együtt vagyunk

2015. máj. 11. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarázkodj drága! A szavaid elárulnak! Magadnak, nekünk hazudozhatsz! A pasinak ne hazudj!
2015. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja drága #1 voltam!
2015. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!