Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire rövid pórázon vagyok tartva?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, eddig sülve-főve együtt voltunk, néha külön haverozgattunk, ha össze voltunk veszve. Anno még ő sírt azért, hogy több teret akar(mégis, ha nemet mondtam arra, hogy elmenjek vele a haverjaival, hisztizett...). Most nekem lenne szükségem egy kis szabad térre, el akarok menni bulizni a barátnőkkel, kicsit ki akarok szabadulni, saját körömmel lenni.

De ez neki egyáltalán nem tetszik. Múltkor is kivágta a balhét, mert elmentem a barátnőmhöz.

Már a ruházatomat is megszólja, ha egy trikót veszek fel, amiből esetleg kilóg icipicit a dekoltázs, már hiszti van... Ha valaki megdicsér, akkor is nekemront, hogy rib..c vagyok. Amikor előreengedett engem egy férfi az ajtónál és illedelmesen megköszöntem, akkor is nekem rontott, hogy "mi volt ez a hangsúly?!".

Tudniillik, én alapból kedves, illedelmes vagyok minden emberrel... Ő meg ezt akarja kiölni belőlem kb. "Ne nézz rá, ne nézz arra, most mit nézted meg azt a pasit? Ne vedd fel ezt, meg azt, meg amazt, mert meg fognak bámulni."

Kezd elegem lenni belőle, pedig alapból egy iszonyat szeretetreméltó ember, udvarias, udvarol, meg bókol, akárcsak az elején, és mindent megad nekem, kivéve a kis szabadságomat.

Az elején még nem volt baj, észre se vettem, hogy mi lesz itt.

Mit tegyek? Akárhogy próbálok beszélni a fejével, nem megy, csak a lázadozás marad, hogy én már csak azért is felveszem ezt meg azt, de akkor meg hiszti.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. ápr. 27. 00:47
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
53%
Nem,hosszútávon ezzel pont,hogy el fog marni magától.
2015. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális. Én is voltam ilyennel. Végül agresszív is lett, először csak másokkal, majd velem is. Nagyon nehezen sikerült megszabadulni tőle. Pár véraláfutást beszereztem...
2015. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most menekülj, amíg nem késő!
2015. ápr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
76%

Véleményem szerint erről komolyabban el kellene beszélgetnetek. A lényeg az, h nem tulajdoníthat ki magának. Itt nem úgy értem, h akkor meg lehet őt csalni.

De a szabadságodat nem korlátozhatja.

Tudod mi a fontos egy kapcsolatban?

1/Hogy a saját érdekeidet feláldozod a társad érdekeiért.

Ha ő ki akar sajátítani téged. Meg akarja szabni, hogy mit hogyan. Azzal teljesen a saját érdekeit nézi és mosolyog a bajsza alatt, hogy milyen zseni, h még azt sem engedi, hogy olyan szituációba kerülj, h megtetsszen neked egy másik valaki.


Az igazi férfi engedi az asszonynak, h nézelődjön. Nem ellehetetleníteni kell a nőt. Meg kell tenni a nőért mindent, hogy ne másik pasit akarjon, hanem csak őt.

Kreativitás, sok szeretet, kitartás kell hozzá egy életen át, de megéri. Akkor megéri ha tényleg szeretsz valakit.


Másrészt legyen a bizalom az egyik alapköve a kapcsolatnak. Ez anélkül nem működik. Anélkül nincs értelme.


Ha tényleg egy romantikus kedves fickó, akkor úgyis megtud tenni mindent, hogy megtartson. Nem kell pórázt kötnie a nyakadra meg parafadugót tenni tudodhova.


Ha bizalmatlan és nem hajlandó erről beszélni. Ő akkor is csak továbbra is kennelben akar téged tartani... Sz*r ezt így kimondani, de akkor kár ezt erőltetni köztetek.


Beszélgessetek el.


Egy furcsa kérdés... Ugye nem Dzsenifernek hívnak?

2015. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Már a ruházatomat is megszólja, ha egy trikót veszek fel, amiből esetleg kilóg icipicit a dekoltázs, már hiszti van... Ha valaki megdicsér, akkor is nekemront, hogy rib..c vagyok. "


Az első lépések a verés és az egyéb agresszió felé:

1.Elveszi az önbizalmadat,

2.Nem vagy nehezen engedné,hogy kilépj a kapcsolatból,

3.Érzelmileg zsarol,

4.Túlzottan korlátoz.


Ezeket EMBERREL nem tesszük!Csak az igazságszolgáltatás teheti meg azt,hogy egy bűnözőt elzárjon a külvilágtól,és ahova egy bűnözőt zárnak,azt hívjuk börtönnek.


De a nőt is lehet börtönbe zárni azzal,ha ellehetetleníted.

2015. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele, hanem egyszerűen hagyd ott, hisztizzen magában. Ez a romantikus oldala is lehet, hogy bántalmazás előtti beetetés...
2015. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem Dzsenifernek hívnak, de ezek szerint mást is korlátoz ennyire a párja...:(

Valóban elveszi az önbizalmamat, mondani is szokta, hogy "el vagy telve magadtól, minek legyél jobban? miért kéne, hogy mások is lássák, mennyire jó vagy?"

Ő még soha nem emelt rám kezet, ha fel is idegesedett valami miatt, akkor a falba vágott egy-kettőt, meg kiabált.

Most írta nekem pont erre a ruhás dologra, hogy "jól esett volna, ha azt mondtad volna, hogy oké, nem veszem fel ezt meg azt, mert csak nekem, a 'párodnak' akarsz tetszelegni, nem másnak..."

Akkor mostantól zsákban járkáljak? Tényleg nem értem. Így ismert meg, így szeretett meg. Akkor miért nem tudja elfogadni?

Anno amikor kezdett beindulni ez az egész, titokban ráírtam az egyik exére, aki azt mondta, hogy "semmi ilyesmi korlátozás, féltékenykedés nem volt"... Akkor miért pont én? Én is úgy szerettem belé, ahogy megismertem, eszem ágában sincs megváltoztatni.

Bűntudatod is próbál kelteni bennem..


Tényleg nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

2015. ápr. 27. 01:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Máris ütnie kell valamit? Én háromévesen is jobban tudtam uralkodni magamon, pedig azt mondják, hisztis vagyok. Hacsak nem egy szándékos megfélemlítőműsor ez a részéről. Ha már mellette akarsz maradni, legalább tanulj önvédelmet.
2015. ápr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon kikupálódtál és mondjuk rosszat sejt h lépnél tőle vagy ilyesmi azért lett ilyen. Aztán a másik véglet lehet hogy birtokolni akar és valóban agresszív íme itt egy másik hisztis de velem is csak egyszer kétszer fordult elő hogy a széket felborítottam.Oké tusfürdőket is egyszer kétszer földhöz vagdostam az albérletben a bojlerbe ütöttem mert huzamosan nem volt melegvíz és nem csináltatták meg hamar.Amúgy lány vagyok.Ennek ellenére más embert mégis csak önvédelemből tudnék megütni mert 21 év alatt csak a gyerekkori verekedések( egy kettő volt ) és ezen kívül kétszer önvédelemből fordult elő h megütöttem mást.Pedig voltak ám konfliktusaim mégse fordult meg a fejemben se hogy nekem ezért ütnöm kéne.Nagyon maximum a vitás érvelés után a hiszti volt. Az már nagyon gyanús ha úgy kiakad hogy melléd a falba vág az már agressziót tükröz nem stresszlevezetést. 3. véglet túl jó nő lettél vagy nyitsz a külvilág felé és az munkál benne hogy nehogy rákapj a bulizásra ,pasizásra vagy tőle jobbat találj.
2015. ápr. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
már veri a falat? Csak idő kérdése, h rád is sor kerüljön. Először csak megráz, aztán majd szép lassan jön a többi. Tipikus bántalmazó, agresszor, manipulatív viselkedés.
2015. ápr. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!