Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél olyannal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Összejönnél olyannal, akinek üvegszeme van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább akinek szemüvege..
2015. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze :) nem lenyeg a szemuveg, nem szegyen targya es nem lesz tole kevesbe vonzo az ember, soott!

Esetunkben mindkettonk szemuveges :)

18/L

2015. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam üvegszemet.
2015. máj. 11. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nem, vagy legfeljebb nagyon extra esetben.

24/F

2015. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 supra01 ***** válasza:

Miért ne? Gondolom az egyik szeme ilyen csak!

Bárkinek lehet baja! Senki sem tökéletes!!

2015. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, szerintem helyzettől, elfogadástól függ. Pár napja a blikk pletyilapban volt egy cikk arról a szörfös lányról, akinek a cápa leharapta az egyik karját, válltól. Kb. 10 év eltelt, van egy palija, gyereket várnak, az esküvőt nem tudom. Szóval, ha egy csinos, félkarú lány tudott párt találni, illetve ha a fiú elfogadta így, akkor az üvegszemű párt miért ne? És nem ők az egyetlen olyan párok, ahol az egyiknél vmi hiányzik. De ez elfogadás kérdése, ők jókor találkoztak jó helyen. Sajnos, gondolom, nem mindenkinek sikerül.
2015. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önmagában ez egyáltalán nem kizáró ok nálam.

Lehet később direkt csinálnék egy-két viccet azt felhasználva, hogy nincs térlátása a másiknak :D Persze "kedves" viccet, nem ordenárét :)

Számomra ez még érdekes is lenne, hogy tényleg milyen térlátás nélkül élni :)

2015. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es hányasra érettségiztél ilyen szövegértéssel?!


Kérdező: ha amúgy normális, vicce, okos, simán. Nem tragédia. Nekem meg van egy iszonú ronda vágás a ombomon. Hosszú, heges, még a varrat is benne van.

Soha nem szégyelltem, büszkén vállalom, mert ha az nem lenne, én sem élnék...

2015. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!