Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára hogy szerelmes vagyok belé? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba akibe nagyon szerelmes vagyok...ha rá nézek akkor csak azon gondolkodom,hogy miként mondjam el neki.DE! Van egy pici probléma..ahogy én észre vettem még rajtam kívül 2 fiúnak is be jön de azok "bolondok". Nekem mondta hogy aranyos,cuki,édes és velem a legjobb beszélgetni de ezt a cuki meg aranyos dolgokat másnak is mondta már..sokat mosolygok rá és haza is szoktam kísérni meg rengeteget beszélek vele facebookon kb 5 órát el tudunk írogatni egymásnak.Az egyik ötletem az volt hogy amikor elhívom sétálni le űlünk egy padra és csak úgy "véletlenül" egy kicsit hozzá érintem a kezem a kezéhez és ha nem veszi el akkor majd megfogom...De ha tudtok valami értelmes ötletet..lehetőleg ne olyan hogy:Csá szerelmes vagyok beléd..na szia. A válaszokat előre is köszöm.

2015. máj. 11. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

En is lassan kezdek szerelmes lenni egy lanyba, nagyon kedves, hihetetlenul ertelmes, szep, es valoban ertekes lany. Mar mentunk egyutt haza, es gyakran beszelgetunk, orakon szemezunk, ugy gyanitom, en is tettszem neki. O tenyleg egy olyan lanynak tunik, aki nem tucatcsaj..

En nem tennem, hogy elmondjam szerelmes vagyok bele, hanem inkabb elhivnam kulon vhova, setalni, beszelgetni, ilyenek, tehat burkoltan randi. Ha mondjuk mar masodik alkalommal talalkoztatok, es ugy erzed itt az ido, mondd el, hogy szimpatikusnak talalod, es tetszik neked, szeretne-e toled vmit, hasonlok.. talald ki, melyik lenne a jo neked. De azt ne, hogy szerelmes vagy bele, mert akkor elijesztheted, vagy van, aki ezt ki is hasznalja. Legy egy kicsit titokzatosabb, ne teritsd ki az osszes lapodat, de azert legy egyertelmu is.:) en a helyedben a fb-t annyira nem eroltetnem, hiszen elfogy a tema, es sztem amugyis jobb, szemelyesen ezt. Inkabb beszelgess vele eloben, a testbeszed sokat segit, es oszintebbnek is erzodik.

Jahh, es meg valami. Ne beszelj rola senkinek, sem barat, sem baratnoje, ki tudja, higy ki irigy, vagy akarmilyen modon bekavarhat. Ez csak ra, es rad vonatkozik, senki masra.:)

2015. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az választ..én találkoznék vele minden nap ha tehetném..csak edzésem van és ő is tanul sokat,a másik meg az hogy ő a város m végébe lakik én meg a másik végén :) Amúgy én sem úgy akartam elmondani neki,hogy mit is érzek iránta hogy le rohanom vele :D
2015. máj. 12. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertem, de ha szereted, vhonnan el kell indulni. En is izgulok, de vhogy el kell kezdeni, mert bent maradsz abban a bizonyos barati zonaban.. megismer, elfogad, mint egy barat a sok kozul. Lehet o is azt szeretne, hogy legyen vmi, de ehhezneked kell kezdemenyezned, mert a lanyok nem szeretnek, a leggyakrabban nem is szoktak, max sz.helyen, ilyenek. Ha a valo eletben, akkor mar az furcsa lehet.. de a te dontesed, ebbol nem veszithetsz.. mindenkepp hivd el ugy, szedd ki vhogy belole, h lehet-e tobb is, mikor ketten vagytok vhol. Ne halaszd el a lehetoseget, ha ilyen fontos neked.:)
2015. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,sok segítséget adtál :)
2015. máj. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!