Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akiben szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akiben szerelmes vagyok. Mondjak le róla vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal a helyzettel amit ő sokszor leművel. Interneten ismerkedtünk meg, 2 napot töltöttem nála, már fél éve beszélünk szinte napi rendszerességgel, de most úgy megharagudott, hogy 2 napja már, hogy nem ír semmit. Az a baja, hogy szerinte túlságosan beleszólok a dolgaiba mikor én csak tanácsokat szeretnék neki adni, mivel nagyon szeretem. Ezért is van most mosolyszünet, mert nem képes megérteni, hogy nem irányítani akarom csak gondoskodni róla, segíteni neki. Azt hiszi, hogy alapjában mindenkinek a dolgaiba beleszólok és nem érti meg, hogy nem vagyok ilyen, de neki segíteni akarok amit gyakran félreértelmez és az a vége, hogy megpróbálom megmondani neki mi a jó és mi nem. Egyszerűen nem értem mit tehetek...Nagyon haragtartó ez a lány.
2015. máj. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy lány akiben szerel... Mi AKIBEN? Hát ha benne vagyok egy csajba én is szerelmes vagyok :D
2015. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ.
2015. máj. 10. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezt, amit itt leírtál. Ha ezt nem érti meg, akkor hagyd! Nem éri meg egyetlenegy nő sem, hogy tönkre menj miatta lelkileg. A nők nagyon szeretik, ha futnak utánuk és van, hogy csak játszanak az ember érzéseivel. Van ezer más lány a világon.


Am, ha van valami újdonság írhatsz!:)

2015. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!