Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0 nőiesség, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Őszintén, minden férfi ŐSZINTE véleménye érdekelne!

Eddig azt hittem a külsőmmel van a baj, hogy a férfiak nem tekintenek rám NŐként, de nem, viszonylag szépnek számítok szerintük.

Nem egy fiúval jártam úgy, hogy NAGYON tetszettem neki, amíg meg nem ismert, és utána nőként én kerültem a barát zónába... nem egy fiúnak én vagyok a LEGJOBB BARÁTJA, külön kihangsúlyozzák, hogy tök jó, hogy ez nem több, és, hogy milyen szerencsések, hogy van egy lány, akivel sikerült barát kategóriába kerülni. Hiába tartanak szépnek, nem jönnének össze velem, nem nőként tekintenek rám.

Volt egy 3 és fél éves kapcsolatom, ami eleinte jól működött, viszont a párom egy idő után inkább barátnak kezelt, és majdnem megcsalt egy 15 éves lánnyal, akiből sugárzott a nőiesség.

Most ismertem meg egy srácot, aki iszonyatosan tetszik, sőt, egy hullámhosszon vagyunk. Eleinte rengeteget bókolt, közölte, hogy ilyen személyiségű lányt még nem látott, csinos vagyok, szép vagyok, alig várta, hogy találkozzunk...erre mostmeg már hülyül velem, úgy kezel mintha a Kishúga lennék, mindent elmond, és hiába dicsér továbbra is, úgy érzem, barátnak tekint, de remélem ez nem így van.

Kezdek kiborulni. Számtalanszor kapom, hogy jól öltözködöm, ritka szép alakom van, tehát nem ezzel van a baj...

A viselkedésemet tekintve ilyen vagyok: közvetlen, mindig mondom, hogy számíthatnak rám az emberek, érdekelnek a videójátékok, sokat nevetek, sőt, a legnagyobb jelző rám az aranyos, mindenki azt hiszi, hogy naiv meg kis ártatlan vagyok, és nem sikerül mást mutatnom...

Az se jó indok, hogy fiús lennék, mert van egy tök fiús barátnőm(mind külsőre, mind belsőre), akiért bomlanak a pasik.

Egyszerűen az önbizalmam a srác után lement a nullára.

Esélyem sem lesz nőnek lenni? Ha fel is veszek valami szép ruhát, már nem is érzem magam nőiesnek. 19 éves vagyok.


2015. máj. 12. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Privát üzenetek áradata: 3...2...1
2015. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Interferencia ***** válasza:
33%
Figyelj, én szívesen segítenék, de ennyiből meg nem mondom, hogy konkrétan mi a gond.
2015. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek alapján kétlem hogy bárki is tudna ténylegeset állítani neked, bármilyen őszinte is az illető.
2015. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
légy bevállalós,és mocskosul perverz...akkor lesz egy pozitív tulajdonságod :d ez csak egynek számít.
2015. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nőket kéne inkább megkérdezned, hogy mi tesz egy nőt nővé.
2015. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Hiába vagy nőies, ha ezt nem tudod kommunikálni a külvilág felé. Legyen benned egy kis őrültség, spontaneitás, eléggé karót nyelt típusnak tűnsz. Nem érzik emiatt a férfiak a környezetedben, hogy rád kéne mozdulni. Ha kívánsz valakit, éreztesd vele, ne csak várd a sült galambot!
2015. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ameddig te nem érzed magad nőiesnek, addig ne is csodálkozz..:) Meg kellene tanulnod így tekintened magadra, és akkor máris megjelenne az a pajkosság, bujaság, ami igazán vonzóvá és nőiessé tesz.
2015. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Legyél ilyen, legyél olyan... ezek a tanácsok hosszú távon garantáltan buknak. Úgysem tudod magad tartósan megjátszani.

Egy kicsit esetleg próbálhatsz hangolni magadon, de a személyiségedet tudatosan megváltoztatni nagyon hosszú és nehéz meló.


De mi szükséged van erre?

Ha 19 éves vagy, de volt már egy 3,5 éves kapcsolatod, akkor valószínűleg még nem volt esélyed túl sok fiút megismerni. Miért ne próbálkoznál tovább? A leírásod meglehetősen vonzó, úgy képzelem, elég nagy merítésből válogathatsz. Csak találsz közöttük olyan fiút, aki hosszú távon partnerként is értékel!

2015. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem most nem ilyennel kéne foglalkoznod, ha ezen görcsölsz begörcsölsz.


ülj le, igyál egy-két teát, vagy kakaót, foglalkozz olyan dolgokkal ami leköt.


Sokat görcsöltem én is, férfi létemre, mégis fordulatot vett az életem úgy, hogy NEM foglalkoztam vele! Mármint azzal, hogy mi lesz stb.

2015. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vannak tippjeim, de ez így tényleg kevés információ.
2015. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!