Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit reagálnátok, ha a barátnőtöktől ilyen ebédet kapnátok?

Figyelt kérdés

Persze emberesebb adagban, nem olyat, amitől két perc után megint éhesek vagytok :)

[link]

Azt is írjátok meg, hány évesek vagytok, köszikeeeeeeeeh


2015. máj. 12. 14:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hozzápasssznám azt a citromkarikát
2015. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
10.: csináljon neked kaját a halál, ha ennyire nem vagy képes egy kedveskedő gesztusnak örülni, csak mindenbe belekötni.
2015. máj. 12. 14:32
 13/22 anonim ***** válasza:

# 12

Vagyis nem tudod mi az a szarkazmus, csak véletlenszerűen használod. Értem:)

2015. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Rendben, elismerem, lehet, hogy most tényleg nem megfelelően használtam, de gondoltam, senki sem ír olyan komolyan, hogy "köszikeeeeh".

Legalább nem vagyok ilyen kötekedő, mint te.

2015. máj. 12. 14:34
 15/22 anonim ***** válasza:
Igazából leszarom, csak trollkodtam, de már unalmas vagy.
2015. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nincs jobb szórakozásod.
2015. máj. 12. 14:35
 17/22 anonim ***** válasza:
Mit kell ehez reagálni? De komolyan. Egy egyszerű ebéd, nem egy 4 fogásos kaja. Tényleg nem értem.
2015. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Minden srác ennyire utálja a kreatív, kedves dolgokat?
2015. máj. 12. 14:41
 19/22 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Ne foglalkozz a trollokkal. Szerintem ez egy nagyon szép gesztus. Bár én kapnék ilyet. :) Főleg, hogy éhes vagyok. De tudod lehet nem is nyúlnék még így sem hozzá, mert ahhoz túl szép és inkább éhen halnék mellette, mint sem belapátoljam. Nah jó azért hogy kárba ne vesszen fénykép róla és a párommal együtt elfogyasztanám.

Nekem jól esne ez a kis gesztus és még az éhségemen is segíteni! Ha a pasidnak nem jött át és tahó volt, nekem attól még csinálhatsz. :)

2015. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Annak biztos jobban örülnétek, ha egy merőkanál csimbókos lencsét b@.szna elétek, mint a sulis konyhásnéni
2015. máj. 12. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!