Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Irjak neki?

Figyelt kérdés
Decemberben szakitottunk a baratommal azota eskuszom nem telt el ugy nap hogy be gondoltam volna ra es akarmit megadnek azert hogy ujra vele lehessek de egy nagy vita es felreertes miatt vege lett.. Ma veletlenul(tenyleg veletlenul) rairtam mikor egyik baratnomnek akartam irni csak veletlenul neki kuldten el es irta hogy semmi baj smiley meg minden:D es elojottek megint az emlekek es szeretnem ha megint olyan lenne mint a kezdeteknel.
2015. máj. 12. 15:24
 1/6 anonim válasza:
Ha félreértés volt, akkor miért nem beszéltétek meg? Bocs, de nem nagyon értem..most akkor a semmi miatt mentetek szét?
2015. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eleg nagy felreertes volt amibol vita lett es a vegere mar lenyegeben tisztazodott csak mar nem tudtunk semmirol beszelgetni
2015. máj. 12. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, írd meg neki, hogy most is eszedben jut, hogy milyen szépen indult anno a kapcsolatotok, a szép emlékek, ezzel dobod neki a labdád. Ha azt írja, hogy szép volt, de elmúlt, akkor tovább ne kapaszkodj belé. Ha meg akar valamit még tőled, már ennyiből is egyértelműsíteni tudja, hogy még most sem közömbös számodra.


Legrosszabb esetben kicsit lesajnál magában, na és mi van akkor, ha meg kellesz neki, akkor meg ez már utólag nem is lesz megalázkodás, ennyi strapát bőven megért.

2015. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Irtam... Mar vissza is irt csak felek hogy ha en jezdemenyezem a beszelgetest akkor o nem dob fel temat es egek
2015. máj. 12. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű, még most is eszedbe jut, hogy milyen jó volt kapcsolatot elején egy nap a strandon, egy esti séta, egy szabadtéri vacsi v. buli stb...

Aztán egy-egy ilyen alkalom kapcsán kis emlékrészeket is felidézhettek, ha meg ő is emlékszik, kis dolgokra is, akkor rácsodálkozhatsz, hogy még ilyenekre emlékszik. Aztán hogy ezek mostanában sajna kimaradnak az életedből, amivel adod neki a lapot...

2015. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom remelem sikerul
2015. máj. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!