Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irjak neki vagy hagyjam? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki vagy hagyjam? 17/L

Figyelt kérdés

a baratommal a 2.randin tul messzire mentunk es lelki traumat okozott nekem azzal amit tett...nem alltam keszen az intimitasra es teljesen rammaszott....a szuzessegem ugyan nem vette szerencsere el de sokat fogdosott erogen zonaimon belul es ez lesokkolt....miutan megtette mindezt, kozolte hogy nem tudja meg mit akar tolem es lehet csak a baratsagban maradna....ezzel rettenetesen megsertett es felhaboritott hogy akkor az elozo dolgokat akkor mire veljem...

ez volt 3napja.

miutan randi vegen elkoszontunk, teljesen latszott rajtam az a terheltseg amit okozott nekem..es azt mondta ha nem leszek boldog, akkor nem ir egy hetig egy szot sem.

nem irt mar 3napja...de en le akarom zarni ezt az egeszet mert mar felek tole...felek vele kettesben maradni azert mert mindig attol rettegnek hogy megeroszakol..irjak neki hogy vege vagy varjam meg mig ir hogy elkuldhessem?

en 17/L o 20/F


2015. ápr. 6. 00:09
1 2 3 4
 1/33 To7ka ***** válasza:
83%
Küld el teljese nyugodtan. Ha fenyeget oszd meg szülőkkel, de jobban fogod érezni magad, ha lezárod. Máskor meg legyél határozottabb, ne menj olyan helyekre 2. randin, ahol ennyire nyúlkálhat!:) (ha nem akarod)
2015. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
8%
Kicsit túl reagálod a dolgot.
2015. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyél buta. Nem fog megerôszakolni. Csak nagyon kíván téged. Mondd meg neki, hogy neked így nem megy, haladjatok lassabban. És mondjuk menjetek moziba ahol biztosan nem teheti be. :)
2015. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
nem olvastam a kis novelládat, de ha van eszed, hagyod, ez túl komplikált neked....
2015. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Jo ejt!
2015. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Írj nekem :D
2015. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Kivárod,és elküldöd.
2015. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 To7ka ***** válasza:
Pontosítok: Letiltatni és soha többé nem beszélni vele talán még jobb megoldás, ha nem találkoztok egyébként személyesen. Talán azért jobb, ha ráírsz és lezárod, mert még online kiderül róla, ha tényleg veszélyesebb, és az már megint egészen más..:)
2015. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb tisztázd vele. Talán akkor magadban is könnyebb lesz rendezni a dolgokat.
2015. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Missi_Key ***** válasza:

miért nem állítottad le?

vagy konkrétan lefogott vagy mi?

2015. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!