Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem a legnagyobb drog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem a legnagyobb drog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy tökéletes kapcsolatom - hónapokig -, nem így akartuk, de messze vagyunk egymástól. Ahogyan elnézem a srácot, nem sok jövőt jósolok neki - nem tudunk találkozni, megoldható lenne, de nem akarja. Nagyon szeretem. Kevés jó ember van körülöttem, kevés dologból tudok meríteni a hétköznapokban, hogy boldog legyek.

NEM akarom elhagyni, de ez az állapot nem jó.

Miből meríthetnék, hogy a hétköznapokban is boldog tudjak lenni, ne csak vele?

(Nem tudunk találkozni, de nagyon-nagyon szeretem, nem akarom abbahagyni, ő sem, de ő nem akarja megoldani, hogy találkozzunk, én igen.) Nem tudnám magamnak megbocsátani, ha most kidobnám.

Ha sokáig húzza, akkor egyértelműen véget vetek neki, de addig is, a mindennapokban mitől lehetnék boldog (ezért mondtam, hogy a szerelem a legnagyobb drog)?

Nehéz egyébként ilyet találni, azért nem akarom elhagyni.


2015. máj. 12. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapból el kellett volna kerülni. Mert igenis EL LEHET! Egy baromság, hogy lecsap rád meg nem lehet elkerülni. Dehogynem lehet!
2015. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért elég keményen küzdött mire beadtam a derekam, nem véletlenül nem akartam vele kezdeni.
2015. máj. 12. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

#2


Bocs. Nálatok csajoknál nehezebb kikerülni. Hajah, szültté volna srácnak. Sokkal könnyebb kikerülni. Igazából ha random élsz, dolgozol, sportolsz máris kikrülted férfiként. Ez mondjuk előny.


De nálatok nehezebb elkrülni, főleg hogy sajnos picit butábbak vagytok e téren nálunk és gyengébbek is.

2015. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Kinek fájt az igazság, hogy így lepontoztatok?
2015. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Én a hígitót mindig felpontozom mert tökre igaza van és nem csak itt:)
2015. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Építő jellegű választ még elfogadok :)
2015. máj. 12. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Függsz tőle,ezért csak az tesz boldoggá,ha nem hagyod el,mert akkor juhé,van melletted valaki!Elárulom neked,hogy a boldogság nem itt kezdődik.Hanem ott,amikor valaki megbecsül,és minden akadályt leküzdve lehettek együtt.
2015. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem akarom abbahagyni, ő sem, de ő nem akarja megoldani, hogy találkozzunk, én igen"

O nem akarja megoldani.. ennyit errol, ennek mar annyi, csak meg nem mondtad ki. Neki meg kenyelmes igy, mert ha fontos lennel neki, igenis megoldana. Minden mas csak kifogas.. de majd rajossz.

2015. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!