Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy velem egykorú fiúba, de ő drogos, és nagyon bonyolult a helyzetem, mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Gyermek otthonban élek,pénteken jöttem és jó itt nagyon... Van rgy fiú aki irtóra tetszik. Nagyon alacsony, 155 centi, vékony, szőke, kék szemű, és... Drogos.

Mikor pénteken bejöttem, egy másodperc alatt megszerettem. Aztán vasárnap korházba került. patkány méreg volt az anyagba, és az se volt biztos, hogy túléli. De szerencsére túl élte, és holnap jön haza.

Nos, van barátnője, a lány 16 éves...

És elmondtam itt pár havernak, hogy tetszik a fiú, meg egy lánynak is, akinek nem kellett volna. Ő elmondta a sulinak, mindenki erröl beszél. És holnap jön megfogja tudni. És tudom, hogy nem ilyen fiúval kéne törődnöm, de szeretem, és segíteni szeretnék neki. Segítsék, mit tehetek most... Nem akarok lemondani róla...



2015. márc. 5. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Tanulj.
2015. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
hátha megdöglik a patkányméregtől
2015. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
kár. pedig árja. :(
2015. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
egy ilyet nem tudsz megváltoztatni, nincs benne annyi kéztetés egy lány miatt, hogy megváltozzon, kerüldel, és próbáld elfelejteni
2015. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Mondd el apádnak ezt. Majd ő két atyai pofonnal helyrerakja a hülye agyadat!


Az ilyeneket el kell kerülni nagy ívben! Nem tudsz rajta segíteni!

2015. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi idősen fűbe fába beleszeret az ember. A drogosokat (iszákosokat ...stb) kerüld el nagy ívben. Csak a gond van velük.

Ja és segíteni biztos, hogy nem fogsz tudni neki, nem hallgatnak senkire. Ne barátkozz ilyenekkel, a saját érdekedben. Még a végén belerángat a dolgaiba. Ha hülye, hát legyen egyedül az, egyszer majd csak rájön, hogy nem így kellett volna. Keress normális barátot, barátokat.

2015. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
13 éves és drogos. F_sza egy világban élünk, barátaim...
2015. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

13 évesen drogos...

Hagyd a f4szba a kis kocsogot... majd te is drogos leszel és rosszabb esetben nemsokára temetnek...

Kerüld messzire az ilyen társaságot!

Egyik volt spanom bekerült egy fűves bandába pár éve...

mára 19 évesen 8 osztállyal, otthon ül és kapargatja össze a fűre meg minden sz4ra a pénzt...

2015. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el! Te meg tanulj, fejleszd magad!
2015. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
74%

Szia!Mi tortent miota visszatért a fiú?Ahogy elottem is irtak az ilyeneket jobb 2 utcával elkerülni.Es lehet,hogy nem is szerelmet erzel iránta.

Remelem minden rendben lesz veled,es a fiú is jo utra tér!

2015. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!