Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindent megtennek a baratnomer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megtennek a baratnomert de ezt nem tudom (? )

Figyelt kérdés

volt egy drogos idoszakom de a baratnom probal leszoktatni rola mert felt engem de attol tartok vissza estem es akarhanyszor probalom nem tudom letenni a drogot…elvonora meg nem szeretnek menni mert nem jokat hallok roluk stb. valaki volt mar igy?

19f



2015. máj. 2. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig igen jó lenne valakinek a segítségét kérned. És most tényleg a magad érdekében. Egyébként a legnagyobb erő az, ha gondolsz valami szépre, amiért van értelme leszokni teljesen és nem engedsz a csábításnak. A dohányzásnál is így van.
2015. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj függő vagy, vagy orvoshoz mész, vagy leteszed magadtól akár mennyire "fáj", vagy elveszted a barátnőd.
2015. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted le tudsz róla szokni, ha 100%-ban segít és támogat..

De ahhoz kell hogy segítsen..Ha átsegítenek rajta akkor "könyebben" megy..

2015. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elvonó

nem csak azért mert elhagy a csajod ez a saját érdeked egészséged, pénzed, jövőd

2015. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom is füvezik, nagyon féltem őt és szeretném, ha letenné, de mégsem szólok bele ebbe, mert ha akarja, majd ő leteszi magától, én nem akarom őt megváltoztatni..
2015. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16%

Ittkezdődik a probléma, hogy tudod hogy drogozol, de elvonóra nem akarsz menni mert rosszat hallottál róla. ÉN A DROGOSOKRÓL ROSSZABBAT HALLOTTAM EDDIG MINT AZ ELVONÓKRÓL. Most van melletted egy lány aki segítene, de te leszarod és inkább drogozol. Összetehetnéd a két kezed hogy még mindig van melletted valaki. Emeld fel a segged és takarodjál el elvonóra. 19 éves léttedre amikor ez lenne életed legszebb időszaka drogozol... Sokan bármit megtennének azért hogy egészségesek legyenek te meg....


Gondolkozz ember már egy kicsit.


Üdv:

Hajbel

2015. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mostanában sok előadást tartottak a drogokról és tanultunk is róluk. Neked is kéne, az talán jobban elrettentene tőlük.

Teljesen tönkre fogsz menni ettől. Életed végéig ezt akarod? El fogod veszíteni a barátnődet, barátaid, családod, mindent. Pedig lehetne máshogy. Az emberek képesek boldogak lenni drogok nélkül is.

2015. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nem mindegy milyen drogról van szó. A fűről való leszokás csöppet más mint a heroinról. Erre a kérdésre enélkül az információ nélkül nem lehet értelmes választ adni.
2015. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de létezik olyan fogalom, hogy rekreációs drogfogyasztás.

Ha nem hanyagolod el a barátnődet a munkádat/tanulást és nem drogra költöd minden pénzed akkor felesleges leszoknod róla, főleg ha ennyire nehezedre esik.

Ebben is ugyanúgy meg lehet találni azt a határt amikor még nem ártasz vele az egészségednek és a környezetednek, hiszen a túlzásba vitt zsír,édesség,alkohol,nikotin,sport(!) is lehet káros.

Ilyen szempontból semmiben sem különbözik egymástól drog és nem drog.

2015. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csúnya lesz amit most írok . Az elvonóról én is hallottam rossz dolgokat . pl. azt , hogy ott könnyebben hozzá tudsz jutni a cucchoz mint kint . És ugye az nem jó ha valóban le akarsz szokni . Bár az orvosi segítség biztosan nem tesz rosszat . De ! Én sajnos voltam böribe . Sokan kerülnek be oda drogosok is heroinisták stb . A legjobb leszoktató hely ! A rendőrségi fogdával együtt . Ott is kapsz orvosi segítséget de ott be vagy zárva és igen csak nehéz hozzájutni bármiféle droghoz . Bár hozzá kell tenni , hohy ezek a helyek nem olyan nagyon jó helyek . De leszokik az ember a cuccról az tuti !
2015. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!