Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiunak mennyi ido utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak mennyi ido utan kezd el hianyozni az exe?

Figyelt kérdés
3 honap utan szakitott velem a baratom es nem adott ra normalis okot hogy miert lett vege ezert is vagyok ugy hogy ez meg megmentheto es hogy hianyzok talan neki netan meg szeret. Talan fel visszakonyorogni magat ezekutan hogy o dobott ki de en meg siman visszafogadnam. De az is lehet hogy mar reg tul lepett rajtam es mar masnal probalkozik. Segitsetek mit csinaljak, szerintetek o mit erezhet
2015. máj. 12. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az a nem normális indok 3 hónap után, hogy szakított?
2015. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Mikor szakítottatok?Milyen volt a kapcsolat?Mert 3 hónap szerintem kevés a mély érzelmekhez.Azóta beszéltetek?Mert ha nem keres,akkor ennyi.Talált jobbat.El kell felejteni.
2015. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg megvan a gta.exe, addig nem hiányzik az exe :P
2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben soha.
2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy körülbelül fél másodperc után...
2015. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvileg nincs tul az exen es ezert szakitott de en ezt nemtudom elhinni mert mindig momdta elotte hogy mennyire jo hogy az elozonek vege lett es jottem en..

En 15 ő 19..es nem senki ne gondoljon rosszra, vannak normalis 19 evesek akik nem csak arra mennek

Nagyonjo volt a kapcsolatunk es nagyon magyon szerettuk egymast es annyira hirtelen ert ez az egesz hogy nemtudom mostsem elhinni miert tortent ez..3 honap alatt mi teljesen egymasba szerelmesedtunk en ugy ereztem es szerintem o is

2015. máj. 12. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!