Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Félek, hogy ez a kapcsolatunk rovására fog menni. L

Figyelt kérdés
A barátom füvezik.. de sajnos egyre többet és egyre gyakrqbban szív... szeretném róla leszoktatni.. hogy kéne tennem? Mivel motiváljam? Segítsetek kérlek! 17 éves.. én 16 vagyok
2015. máj. 13. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ő saját maga nem akarja,csinálhatsz bármit,vagy mondhatsz akármit,nem fogja érdekelni.
2015. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit.Sajnos fog ő męg keményebb is lenni.
2015. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni,csak annyit,hogy még időben lelépsz.Tönkre fogja tenni magát,plusz téged is.
2015. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos #3-masnak van igaza, de tökéletesen... :(
2015. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs. Én is füveztem, de soha semmi mást ki nem próbáltam volna. A kérdésre válaszolva pedig ha csak ő nem érzi úgy, hogy mérsékelten kéne akkor nem fogja, kemény drogos lesz vagy majd felnő és rájön hogy semmi értelme. Nem tudsz mit tenni.
2015. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is füvezett intenzíven ilyen idősen, semmi baja nem lett
2015. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez elég gáz, néha nem baj 1 spangli, de ha ennyire rászokik...

Mond meg, hogy neked ez sok és félsz, hogy függő lesz, és a kedvedért vegyen vissza. Ha megteszi oké, ha titokban csinálja akkor megmondhatod, hogy már függő is és szakítasz.

2015. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!