Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt és 1 éve élünk együtt. Most új munkája lett,ahol reggeltől estig bent van. Reggel 9:45-kor kel, 10:15-kor indul, Este 11,11:30 körül hazaér és alszik. Mind ezt heti 1 szabad napokkal. Nincs rám ideje,mert este mikor hazaér egyből fekszik le aludni. 3 hetente szexelünk egyszer,mert ő fáradt mindig. (Ez engem nagyon zavar,mert nekem fontos a szex.)

Tegnap megkérdeztem tőle,hogy ha választania kellene,hogy velem marad és keres egy másik munkát vagy szakítunk és itt marad mit választana. És azt mondta,hogy nem tud választani ne is kérjem ilyenre. És felmondani se fog, mert itt végre megfizetik a munkáját. Ti mit tennétek? Vele maradnátok vagy szakítanátok?


2015. máj. 13. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az ország szégyene, hogy sokaknak így kell élni!


Ez nagyon nehéz helyzet, de azt valóban nem kérheted tőle, hogy miattad inkább nyomorogjon... Mondjuk így ő sem él... Passz, ez nagyon nehéz kérdés. Én nem hagynám ezért el, már csak azért se, mert ezt a végtelenségig szerintem ő sem fogja bírni. Vagy innen tud majd találni egy másik munkát, ahol élni is engedik, vagy sajnos teljesen elidegenedtek egymástól, és akkor már neki se fog fájni a szakítás :( Bár ezt nem kívánom... Legjobb lenne, ha itt összeszedne annyi pénzt, vagy referenciát, tapasztalatot, hogy el tudjon menni hasonló fizetésért egy jobb helyre. De ez nem két hét lesz... :(

Ne hagyd ezért el, várj még, és inkább támogasd!

N

2015. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Más megoldás? közelebb költözni a munkahelyéhez?

Az hogy nincs ere szexre azt beszéljétek meg, változtassatok rajta, a 3 hetente így is durva mert legalább a szabadnapjain csinálnátok.... Pl ha szabadnapon jól kárpótolna azért hogy hét közbe ő csak passzív de legalább szexeltek az szerintem elfogadható és működhet is.


Ha nem tud változtatni ezen akkor nem is akar, valószínűleg ha több beszélgetés is sikertelen akkor igen, szakítanék...

2015. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem hogy fáradt,de nem lesz ez így jó,tönkre fog menni a kapcsolat.Aztán nézegetheti a pénzét ha te lelépsz.Volt 1-2 kapcsolatom ahol ilyen gondok voltak,de ott a pasi ez miatt más munkát keresett,fontosabb volt a párkapcsolat mint a munka.Ha semmit nem akar tenni az ügy érdekében,és csak saját magát nézi,szexet is hanyagolja,elgondolkoznék és lehet hogy otthagynám.
2015. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy fogja bírni sokáig! Ki fog merülni benne.

De te sem bírod már sokáig úgy látom. Teljesen érthető, s egyrészt megértem a párod, hogy kell a pénz, de most őszintén mondtad már neki, hogy szerinte ez így élet? Annyit keres, hogy megéri hogy nincs élete a munka mellett? Mikor költi el a pénzt? Mert leírás alapján még arra sincs ideje.


Érvelj neki ezzel! Hogy te megérted, de így nincs élete túl azon hogy a párkapcsolat sincs és mi értelme a nagy pénzkeresésnek, ha ennyiből áll az élete?


Hátha használ, ha erre is rávilágítasz.

Meddig akar ott lenni, mit mondott? Van neki valami hitel vagy valami ami miatt nagyon nagyon kell a pénz és azért robotol annyit? Mert ha nem, nem egészen értem őt.

El lehet viselni egy ideig, ha nagyon muszáj ezt, de azért olyan sokáig nem, mert eltávolodtok egymástól.


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő most nagyon magára koncentrál, a saját ügyeire és most háttérbe szorultál.


Csak azt tudom mondani neked, hogy ültesd le megint és beszélj vele, ezt is mond neki amit az előző mondatban írtam, hogy mit mond rá! Kérdezd meg azt is, hogy akkor mire számíts a jövőben tőle és mondd el neki, hogy neked mik az igényeid. Azt, ha szeretitek egymást, neki is tennie kell valamit. Az ember bizonyos mértékig megérti a mai világban a pénzügyeket, de azért nem csak az van!


Nálunk is sok a vita a pénzről, sajnos. Teljesen másként gondolkodunk és még együtt se lakunk. Én is ettől tartok, hogy majd hiába leszünk együtt, arra koncentrál majd ha már együtt vagyunk lesz ideje különmunkákat is vállalni, ami egyrészt jó és támogatom, de ne menjen a kapcsolat rovására, nekem annyit nem ér a pénz. Neki viszont hitele van és ez ront a helyzeten.

2015. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Igazából már így is elég közel lakunk, sajnos nem a munkába menetellel van a gond, hanem a sok munkával.

Azt mondta, hogy csak addig csinálja amíg bírni fogja, és szerinte ez max. 2-3 év. Ő azért ilyen,mert kis korában nagyon rosszul éltek és jelenleg úgy gondolja,hogy ez a boldogság, plusz mindig azt mondja,hogy a leendő gyerekeinek mindent megakar majd adni,mert tudja milyen rossz szegénynek lenni. Nincs hitel, de őt az teszi sajnos boldoggá,hogy tudja,hogy van félretéve pénze.

2015. máj. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!