Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mit javasoltok ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit javasoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szűz voltam,szingli voltam,magányos típus vagyok régóta és meg is szoktam a magányt. 6 évig voltam családon kívül teljesen magányos 13-19-ig.De ha teljesítménykényszer van akkor olyan depressziót okozott hogy nem tudtam teljesíteni a suliban. Szerencsére fősulin mindig megtaláltam a magam emberét.Most épp friss párkapcsolatban vagyok de az elején elromlott kicsit a dolog. A párom megszerettem rendes srác de sokszor megbántott. Először kételyeket ébresztett bennem mert más nőkről beszélt bár negatívan az igaz, de az nem javít a helyzeten azt állította ,hogy komoly kapcsolatnak akart akkor is már de nagyon látszott hogy nem így gondolja, nem nyűgöztem le mert észrevette a hibáimat is túlságosan. Meg kérdeztem a szocializálódási gondomról és azt mondta lehetnék érdekesebb is. Mostanság meg szóbahozza hogy amúgy az exe az érdekes volt és nincs szüksége erre mert az azt jelenti hogy gond van a nő fejében meg nem jó ha aggódni kell a nő miatt hogy képbe kerül más stb. Amikor kitettem neki mindent akkor megtalálta mi a hibám. De amik nagyon fájtak amikor kételkedtem ,aggódtam lehordott mindennek ebből hiszti volt mert nem ad abban sem igazat amiben igazam volt igazából semmiben meg nagyon rossz érzés mikor aggódsz mert nem kaptál megerősítést és akkor lehordanak miatta. Utána persze dühös lett mintha én lennék a rossz mert kötődtem és ezért aggódtam még csúnyábbik jelzővel is illetett az egyik hisztim után mert gyanúsítottam hogy nem szeret. Nekem megerősítés kellett volna de nem értem el nála. Na meg korlátozó viselkedés nyomokban jellemző rá.Mivel nem tudtam meddig viseljük el egymást nem mondtam még el otthon.Aztán most azzal jött hogy készüljek úgy hogy ha elmondom akkor ő kijelenti majd anyáéknak mikor jöttünk össze.Na most anyukám allergiás az őszintétlenségre de nem lehet mégse mindent az orrára kötni azonnal(párkapcsolatban csak a komolyakat akarom elmondani) De ha ő ezt tenné csinálna nekem ezzel bőven cirkuszt.Szerinte ezek a dolgok amiket felhoztam neki nem is problémák ezek hülyeségek.Meg kiparodizálta az aggódásom is mintha tényleg én lettem volna hülye miatta. Ha az is voltam szerintem nem szép dolog az ilyesmi.Annyira megbántott ezekkel hogy én kiábrándultam belőle nyílt célzásokat tettem a szakítás irányába már többször de mindig ledumált ja és utána ismét kiparodizált valamiért.Amúgy rendesnek rendes meg ajándékot is kaptam tőle néha pl nemrég május kosarat de ezek nekem nagyon rosszul estek és amúgysem tudok olyan kapcsolatban lenni ahol nekem semmiben nincs igazam.Na meg ilyeneket is mondott hogy más pasi nem foglalkozik ennyit a nőjével meg dobott volna a hiszti miatt meg milyen nem korrektek más pasik lehet igaza volt, mert sokat beszél velem több órát bár velem az előző is annyit beszélt akit hamar dobtam.Nekem ebből az jön le hogy burkoltan leszól főleg mikor a jogos aggódás miatt még leparanoidozott. Nem paráztam semmitől max úgy éreztem a dolgokat. A kapcsolat elején is vágott a fejemhez dolgokat még egy db kiakadásom nem volt de azzal jött hogy nem mer tőlem kérni semmit. Már nem szeretem őt úgy érzem és kérem vissza a magányt. Ilyen mennyiségű tanulás mellett (mert elcsesztem az egyik félévem a depresszió miatt) nincs is idő normális kapcsolat építésre ha nem lakik helyben az illető.Ugyanakkor lehet bennem van a hiba mert lehet túldramatizáltam a dolgokat meg túlságosan hozzászoktam a magányhoz.Igazából már nincs kedvem szeretkezni sem vele. Pl először kedvem volt az ő részére az orálhoz már utálom mert valahogy kijönnek a rossz érzések. Nem követett el ellenem semmi súlyosat tudomásom szerint, bár gyanakodtam h csal engem de nem találtam bizonyítékot meg lehet bennem volt a hiba de gyakorlatilag mintha megutáltam vagy undorodtam volna tőle mert nem értette a bajom és nem is akarta.
2015. máj. 7. 06:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá hogy hamar megszerettem először. Bár a magányos életmódom miatt nem volt nehéz dolga szerintem de a sok aggódás amiatt hogy nem tudom mit gondoljak majdnem a tárgyak rovására ment de az alvásnak biztosan. Most se aludtam egy órát se mert töprengek ma zh lesz még arra fogok tanulni. Egyszerűen nem alakult ki a bizalom semmit nem tett érte csak mondta hogy ő milyen rendes de közbe meg ilyet mondott hogy a Hogy telt a napod az ellenőrző kérdés meg mindig ellenőrzöm holott ez nem volt szándékomban.
2015. máj. 7. 06:53
 2/16 Sütikee03:') ***** válasza:
Szerintem szakítsatok, mert ez így nem állapot. Csak akkor legyél vele, ha tényleg boldog vagy.(vagy én értelmeztem félre a sztorit.)
2015. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok vele boldog eddig meg akartam oldani de már nem viszont a kérdést azért tettem fel hogy valami okot-okozatot hátha tudnak mondani.
2015. máj. 7. 06:55
 4/16 A kérdező kommentje:
nemtudom jó ötlet-e a szakítás.
2015. máj. 7. 07:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits ez nem kapcsolat,azért legyél kapcsolatba hogy boldog legyél érezd a törődést
2015. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ebben a pasiban a leírtak alapján nincs semmilyen megértés és empátia. Ha már friss kapcsolaton belül is kiparodizál, leszól, később csak rosszabb lesz.
2015. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na és mivan ha tényleg nem találok jobbat? Nem olyan jó egyedül. Lehet tényleg én vok gyökér.
2015. máj. 7. 08:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ennél csak jobb lehet. SOHA ne hidd el egy pasinak sem, hogy nála jobbat nem találsz (vagy mást nem találsz), mert nem igaz, és amellett ezekkel a kijelentésekkel eléggé elárulja magát- részben téged nem tart elég jónak, részben pedig magához akar láncolni ezzel, hogy ha ő bármi carást csinál, akkor te megbocsásd neki azt is, és mindig vele legyél. Nem azért, mert annyira szeretne, hanem mert birtokolni akar és a tulajdonának tekint. Legalábbis, általában ez szokott lenni a "te nem találsz mást/nálam jobbat, ne is akarj szakítani" dumák mögött.


Ennél milliószor jobbat találsz. Ezzel nincs mit kezdened, ha még boldog sem vagy, nem is érzed szerelmesnek magad, akkor mégis, mit akarsz tőle?

2015. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ez a duma, amit mondott, hogy " más pasi nem foglalkozik ennyit a nőjével meg dobott volna a hiszti miatt meg milyen nem korrektek más pasik", tömény bullshit. Más pasik SOKKAL normálisabban állnak a barátnőjükhöz, mint ez a görény. Ezerszer jobbat fogsz találni nála. Nekem is volt olyan pasival dolgom, aki elhitette velem, hogy más pasi rám se nézne, örülhetek, hogy ő van nekem... és képzeld, nála sokkal, de sokkal jobbat találtam azóta.
2015. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hmm sajnos amiket mondtatok én is éreztem ilyeneket. :(
2015. máj. 7. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!