Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben érdemes szerelmeslevelet írni?

Figyelt kérdés

Egy hét majdnem-kapcsolat után (smárolás, együttalvás) elhidegedtünk egy kicsit egymástól, nem sokkal ezután elmondtam neki, hogy mi is a helyzet, akkor elutasított, de nem zárta ki, hogy valamikor lehet ebből valami. Az utóbbi időben újra rengeteget beszélgetünk, ha megyek valahova, veszek neki valami kis apróságot ajándéknak, születésnapján is kapott egy rózsát, látszott a szemén, hogy nagyon örült.

Ezek után kipattant a fejemből, hogy írhatnék neki egy kézzel írott levelet, belefoglalva az összes közös emléket (alig fél éve ismerem, csak nem lesz olyan hosszú :))). Rögtön ezután azonban kétségeim támadtak, nehogy kinevessen, lúzernek tartson emiatt.

Látom, hogy GYK-n minden ilyen típusú kérdésre pozitív a válasz, de valamiért nem vagyok biztos benne, hogy tényleg jó ötlet lenne-e.



2015. máj. 11. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nem oly rossz ötlet ez
2015. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dóri? Te vagy az?


Mai ember cikinek találja az ilyet, gyerekesnek, pedig nem az.De nem is éri meg, főleg a majdnem 1 hét, az semmi.

2015. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet. :)
2015. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, ezt kifelejtettem: 18/F :)
2015. máj. 11. 18:43
 5/10 anonim válasza:
100%
Én is írtam már ilyet, szerintem írj, aranyos dolog.:)
2015. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egyetlen dolog ami visszatart az az, hogy ténylegesen soha nem voltunk együtt, csak az a bizonyos egy hét volt "több, mint a barátság", de nem volt kapcsolat.
2015. máj. 11. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, de ne legyen csöpögős. Írtad a közös emlékeket, ez nagyon tetszene nekem.
2015. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én általában le szoktam beszélni az embereket az ilyenekről, de már egy ideje ismeritek egymást és nem csak felszínesen, így jól is elsülhet a dolog. (Ha szinte vadidegen ír szerelmes levelet az szokott az én könyvemben ijesztő, másoknál lúzer lenni.)


Nem tudom mennyi közös emléketek van, de én lehet inkább kiválasztanék két-három kedvencet. Túl sok emlék az nekem picit csöpögősnek hatna*, viszont az, hogy mit választasz elmond valamit rólad is. A többit meg majd lehet emlegetni élőben ;)


* de én vagyok egy romantikus alkat

2015. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Okkal bizonytalankodsz, ha smárolás, együttalvás után visszautasított, akkor a felhőztetés tipikus esete forog fenn. Magyarul, te a sokadik, ám mindenképp szarabb jelölt vagy a lábai közé férkőzésre. mint az előtted sorban állók (az, hogy hányan vannak, attól függ mennyire jó csajról beszélgetünk)

Mivel a kérdés nem új, ezért írhatnád, hogy mi a jelnlegi állás :)

Akkor van esélyed, ha a főbika épp átverte, és bánatában nem figyel oda, kivel fekszik le (ha ilyenkor épp ott vagy, mákod van)

2015. jún. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meg érdekelne, hogy bárkinek bejött e már valaha ez a hülye müllerpéteri hozzáállás, amit itt nyomnak. komolyan, ez kb 100 ból 1szer ha eredményes.
2015. jún. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!