Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja már vagy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja már vagy fél éve a párom hogy szeret? Ha meg megkérdezem, azt mondja, hogy "majd szól, ha nem".

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat, 22L és 23F
2015. máj. 13. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert székely
2015. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak mondani nem mondja vagy a viselkedésén is érzed?
2015. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A viselkedése sem olyan már, mint az elején volt. De betudom annak, hogy már elmúlt a rózsaszín köd, talán mélyülnek az érzések. De én még ugyanúgy szeretem, de ő már talán nem. Nem tudok rajta eligazodni sajnos...
2015. máj. 13. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
De legalább kimutatja? Ha igen, és nem érzed, akkor elgondolkodnék a helyedben, hogy van-e jövője ennek a kapcsolatnak. Felesleges erőszakoskodni, hogy mondja ki. Ha már rá kell kérdezned, ott valami nincs rendben. Ha csak azért teszed, mert hallani akarod, az sem túl jó, mert így az őrületbe fogod kergetni szerencsétlent. :D
2015. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És te mondod neki? Ha igen, akkor mit reagál rá?
2015. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok székely viccet olvasott.
2015. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy erőszakos ember, nem kérdezgetem tőle naponta. És nem azért kérdezem, hogy saját magamat megnyugtassam, hanem mert úgy érzem, tudnom kell, ha már nem szeret. Ennyi.
2015. máj. 13. 12:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Van, hogy mondom neki, és úgy szokott reagálni, hogy "köszönöm". Ez engem az őrületbe kerget és olyan mintha kitépnék a szívem.
2015. máj. 13. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Az érezned kell, ha már nem szeret.
2015. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annak alapján, amit leírsz azt gyanítom, hogy elmúlt benne a nagy érzés. Sokan nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy eljött a kapcsolat következő szakasza. Ráadásul nem biztos, hogy mindkét félnek ugyanakkor jön el. Elképzelhető, hogy belül nagyon szégyelli, és azt hiszi, véget ért a szerelme, pedig nem, csak halad előre. Le kéne ülnötök megbeszélni egymással. Pl. megbeszélhetnétek egymással ezt a cikket: [link]
2015. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!