Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel már nagyon rég ismerük egymást és tom hogy szeret és hogy tetszem neki de ha megkérdezem hogy lesz-e a barátnőm akk nem a válsz. MIT TEHETEK HOGY IGEN LEGYEN? Holnap lesz a második tali

Figyelt kérdés

1. tali

A találkozó kötben végig jol éreztünk magunkat.Fél percenkénet megnevettetem (bár nállam ez alap).Nállunk voltunk.A szábába járkál nézelődött én meg magabiztosan hozzá vágtam egy párnát. Majd véletlen fejbevágtam egy 50 ft-ossal és majdnem sirt és az ajtó felé rohant.Én utána rohantam hátulrol féloldalasan megöletem és mondtam hogy kérlek maradj.(nem kértem bocsánatok)

majd elmntük boldba és vettünk közösen egy csipszet és egy doboz ropit és haza mentünk felbontottunk és megkértem hogy etessen és végül is etet tudjátok az az egyet neked egyet nekem nevü játék vicces voltés élveztük.

Volt amikor beleharpott a a csipsz leletbe és utánna nekem adta aztán forditva is volt hpgy én haraptam bele és Ő ette meg. aztán szomjas lett én meg poénbol mondtam hogy jó hogy emlékeztetsz hogy szomja vagyok hoztam egy pohár vizet és az orr elött ittam belölle. és vegül leraktam a félig üres poharat és ő meg abbol ivott aztán játszottunk oylat hogy egykorty én egy ő...

am kicsit fura volt a lány 10 percig arrol áradozott hogy menyire szép a kék-zöldes szemem és hogy szivesen elcserélné.blabla aztán megdicsérte a 2 hónapja nem vágott hajam és modta hogy tetszik és utánna hozzá füzte hogy nem tujda hogy ez honnan jött...

mikor búcsuztunk direk kényszritett hogy puszit adjak neki. nem szájra.

ja és mondta hogy ha legközelebb megyek akkor szoljak neki és meglátogat ma haverom felhita és mondta hogy holnap mek és a csaj modta hpgy ő is jönn lehet

és már jó ideje szeretem és hajtok rá és most szeretnék összejönni vele segitsetek.


2009. júl. 22. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:
kérlek titek ez nagyon fontos nekem.
2009. júl. 22. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az első tali okés volt. Mondjuk az h véletlenül hozzá vágtál 50ft-t xD Érdekes..:D Mondjuk én a helyébe poénosra vettem volna figut és hozzád vágtam volna:P Szerintem maradj poénos. És egy tali után nem baj az ha nem-met mond. Az még nem jelent semmit. Vedd fel msn-re kérd el a telefon számát. Ha 2-en vagytok dícsérd meg, hogy milyen szép vagy valami..

16/L

2009. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

3 éve ismerem tom minden baját kinyát titkait ottvoltam mikor szomoru volt és az első talin nem kérdeztem meg hogy járna-e velem az még régebben votl... msn-en már nem tudunkbeszélni telószámlám tul nagy ...

már nagyon rég ismerem és rég óta szeretem segit mit tegyek hogy igen legyen a 2 talin am találkoztunk már töbszir is az a 2. a hosszó szünet után a második....

kérlek segits holnap vele leszek 5 órátol 7 ig és valahogy meg kelle oldanom mert félek hogy az utcsó esélyem....

2009. júl. 22. 21:50
 4/9 anonim válasza:
Ez tök édes! Szorítok! :D
2009. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kérlek inkább segits . tom hogy tök jó meg minden de akkor is inkább segitsetek valami ötlet kéne ma lesz a találkozó

help sos mit irjak még félek utoljára látom.

2009. júl. 23. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
hát hallod, ha valamivel elrontod az csak az lesz hogy túlstresszeled... elhiszem hogy izgulsz, meg is értem... viszont ne fogd fel ilyen vészesen a dolgot... légy megint vicces, annál jobb nincs ha egy lánnyal sokat lehet nevetni... sztem nem vagy tapasztalatlan, tudod hogy mikor mit szabad csinálnod... bókolj neki, azt szeretik ;) sztem ha a 2. tali is lesz olyan jó mint ahogy leírtad, akkor nincs mitől félned... csak ne stresszelj, vagy legalábbis ne látszódjon rajtad túlságosan... egyébként sok sikert :)
2009. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
am szerintem vregyél kicsit visszaebből a stílusból arra értem mikor szomjas meg hasonló dolgokat hagyd el. az 50 forintos véletlen volt bár mondhattad volna h bocsika. atöbbi szerintem rendben van:)) .hát hívd el id -oda légy kettesben vele sokat hogy megtudja ő is hogy mit szeretnél amíg csak társaságban talizol vele addig azt hiszi csak haver. a telód meg fogd vissza és arra költs aki fontos neked így marad rá pár perced hogy felhívd és csak megkérdezd spontán hogy van ,rá ér -e.20/L
2009. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a komenteket

am ha mellete vagyok akk agy kicsit sem izgulok csak kéne valami jó ötelet amit szeretnek a nők és tudnám éreztetni vele hogy menyire szeretem és hogy elérjem nálla hogy ő is szeressen...

2009. júl. 26. 19:56
 9/9 A kérdező kommentje:

ja és 2.-dik randni szeretnék majd összejönni vele és ehez valami tuti ötlet kéne.

am ma hivtam el az első randira és azt mondta hogy igen... =D

2009. júl. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!