Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint a játékot választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint a játékot választotta helyettem, valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Dióhéjban: Én ma tanulok és itthon vagyok mert elég durva hüvelyfertőzésem van és nem vagyok jól. A barátom reggel óta a kampuszon 'tanul', most meg mikor írtam neki, hogy mikor jön vissza, akkor azt írta, hogy hamarosan, de előtte feszültséglevezetésként játszani fog(wow). Normál esetben ezen nem akadnék ki, de most elég rosszul esett, hogy mikor tök vacakul vagyok, akkor nem az az első, hogy pl átjöjjön, megkérdezze, hogy vagyok vagy valami, aztán utána is tudott volna játszani itt nálam, ha ez annyira fontos. Ez már nem az első ilyen eset, ilyenkor pedig még egy puszit se kapok max fél óránként egyet vagy ha tölt a játék vagy valami. Ezt most hogyan kezeljem? Az én hibám hogy hanyagol? Én próbálok jó társa lenni, támogatom, segítek amiben tudok, sütni is szoktam meg néha meglepem ezzel-azzal...nem tudom, mit tehetnék még.
2015. máj. 12. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobjad, a WoW-os csicskát....
2015. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pl ne kapj random hüvelyfertőzést
2015. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tessek...ilyen luzernek bezzeh van baratnoje...csak nekem nincs..
2015. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
LOL
2015. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kronosz Olen ***** válasza:
Vegyél cosplayes ruhát és hívd el "játszani".. Preferálni fogja. De vigyázz a hüvejfertőzéssel, mert az nem vicces :D
2015. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1-es: Ettől még nem csicska

2-es: Mielőtt ítélkezel, előtte talán utánanézhetnél. Nem 'random' hüvelyfertőzésem van, hanem a stressz miatt túlszaporodtak az eleve ott élő baktériumok.

3-as: Attól még nem lúzer, hogy van ez a problémánk és biztos vagyok benne, hogy te is találni fogsz valakit

4-es: Értékelem a humorod, de azzal nem nagyon szokott játszani.

5-ös: Ha akarnék se lehetne jelenleg semmi, meg ugye érted, hogy nem ez a fő probléma, azért köszi.

2015. máj. 12. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Önző, semmi egyéb.

Beszéld meg vele, hogy neked nem baj hogy játszik, téged nem zavar, csak rosszul esett neked hogy annak ellenére hogy beteg vagy, nem te voltál az első. Kis támogatást vártál volna tőle, és (ezt is hangsúlyozd ki) ugyan nem mondtad hogy erre van szükséged, figyelhetne rád jobban.


Követeld meg a figyelmet tőle, én is szoktam kockulni, de ha szüksége van rám bnőmnek, akkor *flip table* és rohanok. Most ő tanul, én meg itthon "verem", de holnap délelőtt átmegyek vagy egy fagyival, vagy virággal, hogy kizökkentsem a vizsgákra készülés stresszéből.


Lényeg hogy lehet csak emlékeztetni kell rá, hogy figyelmet igényelsz, és észbe kap. Ha nem akkor hosszú távon ez gond lesz, lehet dobnod kell. Viszont fontos hogy te is tényleg megadj neki mindent.

Én azt vettem észre hogy egészséges kapcsolatban ha szeretet akarsz valakitől, akkor minél többet adj. Ha figyel rád, emiatt ő is többet fog adni.

2015. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, sokat segítettél, próbálkozni fogok! :)
2015. máj. 12. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:
WoWozz vele, jó játék :) én tökre örülnék WoWos pasinak, persze csak ha eredetin nyomná velem :D
2015. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel még dguni sem lehet a fertőzésed miatt, mit vársz? :D


Amúgy, igaza van, ő suliban van, te otthon tespedsz. Hadd vezesse már le előbb a feszkót.

2015. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!