Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a fiu megadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a fiu megadja a Facebook jelszavát akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Megadta a jelszavát, viszont egy-két konverzációt törölt. Mit jelenthet ez? NORMÁLIS VÁLASZOKAT!
2015. máj. 13. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy megadta a jelszavát...
2015. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hodován Klára válasza:
Barátod?!
2015. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Konverzációt.
2015. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csinálni akar egy újat, ezzel meg nem tudott mit kezdeni..
2015. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt hogy megadta a jelszavát hogy ne féltékenykedj, majd csinált egy másikat amiről te nem tudsz így tök nyugodt vagy, és ő is tök nyugodtan beszélgethet bárkivel bármiről.

Bocsi én elég paranoiás vagyok.

2015. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen nem érdekli őt ha látják mit üzenget, én is megadom a barátaimnak
2015. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kérdezd tőle. de szerintem amúgy jó jel..
2015. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tart igényt normális privát szférára innentől kezdve. :D
2015. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jo jel, jo jel, de mertektelenul ostoba

persze, ezzel a bizalmat akarja ki utatni feled, ami egesz szep dolog...

..de masreszrol ezzel feladja a sajat maganszferajat, ami nem jo, karos az emberre is, es a kapcsolatra is... ha akarna se tudna igy massal flortolni, az meg nem egy nagy huseg, amikor nincs lehetoseged se megcsalni a masikat... (pl Adam sem azert nem csalta meg Evat, mert olyan hu de huseges lenne:D )

Es nem utolso sorban a sajat baratait, beszelgetotarsait arulja el, hiszen masok vele akarnak beszelgetni, nem veled!

ugyhogy ha okos vagy, koszond meg szepen, de mondd meg, hogy tartsa csak meg maganak a fbjat, valtoztasson jelszot, felejtse el ezt az egeszet


egyebkent a magyar koznyelvbe sok kulfoldi szo jott at, de a konverzacio nem tartozik kozejuk:D

2015. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen jelentősége nincsen. Tudom a legjobb barátnőm és a barátom fb jelszavát is de semmi se változott. Úgy vélem emögé nem kell semmit se látni.
2015. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!