Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori dolog egy kapcsolatban, hogy a két fél tudja egymás facebook jelszavát és megnézi a másik beszélgetéseit? Nektek mi a véleményetek errôl? Minden válaszra kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Szerintem egy nem szép dolog turkálni a másik magánéletében. Pár ismerôsömnél ez a helyzet. Egy normális kapcsolatban nem lenne ilyen, igaz?

2014. nov. 9. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barom aki másnak megadja a jelszavát,mindenkinek van magánélete,senkinek semmi köze hozzá.
2014. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez undorító.. én sose adnám meg a jelszavam, és nem azért mert olyan dolgokról beszélnék bárkivel ami titkos.. hanem mert nem szokás a másikat ennyire birtokolni, hogy mindenről tudni akarj.
2014. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezt sosem csinálnám,hogy megnézegetem pedig tudom én is a jelszót.

Bizalom a legfontosabb.

2014. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van olyan haverom akinek közös face van a csajával xD szerintem ez egy nagy baromság, még a jelszavam se adnám meg akármilyen jóba vagyunk nemhogy közös face
2014. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem megadni a cuccokat, de mivel ha együtt vagyok valakivel akkor úgyse kavarok mással, illetve nem hazudok sose... inkább megmondom, hogy ezzel beszélek, oda megyek azt akarom csinálni aztán, ha nemtetszik akkor puffog kicsit.


Ezt h megadják-e egymás dolgait azt pár válogatja.

2014. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudjuk egymás jelszavát,de érdekes módon sosem jut eszembe,hogy kutakodjak.
2014. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
44%

bmikor megtehetném, mert tudok minden szükséges információt: kérés nélkül mondta el.

Mégsem jut még csak eszembe se.

2014. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem kb minden jelszavamat tudta.

Nincs titkom így nem érdekes.


Én is az övét. Sosem turkáltunk egymás cuccaiban.


Max egymás pókerkliensében játszottunk...:)

2014. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy sokéves házasságba már simán belefér, de egyébként nem. A turkálás meg nem feltétlenül turkálást jelent, max. akkor, ha titokban folyik a "nyomozás".
2014. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ha megbízom valakiben az a minimum, hogy nem nézegetem kivel mit beszél, nem? gusztustalan. ha nekem ezt csinálná a barátom tuti kiakadnék
2014. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!