Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tu djátok a párotok Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tu djátok a párotok Facebook jelszavát?

Figyelt kérdés

és ha igen, miért? be is léptek?


barátnőmnek tudja a pasija, és semmi titokról nem beszélhetünk facen, mert mindennap óránként beleolvas az üzenetekbe... szerintem ez a bizalom hiánya. én egyik pasimnak sem adtam még meg a jelszavamat és továbbra sem fogom.


2014. júl. 20. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez lenne, hogy megkéne adnom a jelszavam akkor szerintem rögvest szakítanék is. És nem azért mert titkolnivalóm van, hanem mert a magánéletem és nem kell mindent tudnia.
2014. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A barátom mindig tudja az enyémet, mert én mindig elfelejtem. :D De ő még a sajátjára is ritkán lép fel, nemhogy az enyémre... :)
2014. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

És nem azért mert titkolnivalóm van, hanem mert a magánéletem és nem kell mindent tudnia.


Ott is nagy a szerelem! :) Szerintem rossz felfogás!

2014. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Páromét tudom én is megadtam az enyém , nincs mit titkolnom amit meg kettesben akarnék megbeszélni felhívom vagy valami nem kell mindent facen megbeszélni
2014. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tudjuk egymás fb, és gmail jelszavát is.

De ritkán lépünk be vele, akkor amikor megkér, hogy valamit intézzen el neki a másik.

2014. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Én mindenhova tudom a párom jelszavát, és ő is az enyémet.


Nem szoktunk egymás dolgaiban turkálni, általában akkor lépünk be a másikéba, hogyha kell valami/megkér rá a másik, hogy nézzük meg ezt-azt.


Mi olyan pár vagyunk, hogy nem titkolózunk egymás előtt, ha akarja, elolvashatja az üzeneteimet, bár erre sosem volt még példa. Fordítva sem, pedig nem két napja vagyunk együtt. Bízunk egymásban.


Szerintem a Facebook amúgy sem példa értékű.

Azon a szaron ki beszél meg titkat/fontos dolgokat?: D

Meg magánélet...ugyanmár...a facebookon?:D

2014. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezért nincs barátnőm, mert már minden a facebook körül forog, már semmi egyediség nincs az emberekben...
2014. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez szerintem olyan undorító dolog. Teljes mértékben elveszi a magánszférát, ami minden ember alapvető joga. Semmi köze a te magánbeszélgetéseidhez, lehet az anyukád, vagy a párod, vagy bárkid, az ég világon semmi köze hozzá.


Ti meg olyan naivak vagytok ezzel a "soha nem lép be" dumával... hogy a viharba ne lépne be... alapvető féltékenység mindenkiben van, még ha nem is mutatja, és ha kínálkozik a lehetőség, hogy tudja a jelszavad, biztos lehetsz benne, hogy amíg dolgozol vagy bármi mást csinálsz, belépeget megnézni, hogy milyen fiúknak/lányoknak mit írtál... ez olyan szinten alap, hogy látszik, hogy elvakultatok a szerelemtől, mert lehet engem hülyének nevezni, de 100%, hogy belépeget a párotok, még ha nem is tudtok róla. Szóval összességében ezt egy gusztustalan dolognak tartom.

2014. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülök, 8-as, hogy te jobban tudod, hogy egy-két embernek a párja mit csinál a hátunk mögött.

Biztos hihetetlen, de tényleg vannak olyan emberek, akik meg tudnak bízni a másikban és nem nézik meg a beszélgetéseket.

Neked biztos van titkolni valód, ha így fogod fel, nekem nincs.

Tudod a bizalom kell egy kapcsolatban.

Ha nincs bizalom, vagy nem teljes, akkor nem vagyok vele kapcsolatban.

2014. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8


hááát lehet, hogy ez sokaknál így van, de nálunk tuti nem. Igaz már nem is tizen/huszon évesek vagyunk :)

Sosem ellenőrízgettük egymást, nem volt rá szükség. (tényleg)

2014. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!