Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennem, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel találkozgatunk, láthatóan bejövök neki, volt már csók is. Egyetlen probléma a távolság. Hogyan lehetne elérni, hogy belém is szeressen. Onnantól már nyert ügy a dolog.

18/F


2015. máj. 13. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Légy önmagad, és legyél vele nagyon kedves. Sokat beszélgess vele, törődj vele, érdekeljen az, hogy mi van vele, miket szeret stb. A lényeg az, hogy fejezd ki a gondoskodást, hogy érezze, hogy te vagy az aki kell neki. A többi már jön magától ;) 17/L
2015. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

#1

Most akkor legyen önmaga, vagy játssza a nyálas ficsúrt?

2015. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki kedves és törődik a másikkal, szerintem nem nyálas ficsúr. Talán lehet önmaga is tud kedves lenni, és akkor nem kell eljátszani, hanem természetéből fakadóan jön.
2015. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy alapbeállításon elég komor és szűkszavú vagyok, de mellette általában megváltozok, néha nem is ismerek magamra, hogy ilyen is tudok lenni. :)
2015. máj. 13. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, mert szerepet játszol, hogy bejöjj neki.
2015. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha annyira fontos neked a lány, akkor képes lennél megváltozni ilyen téren kicsit!
2015. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez hol szerep? :o könyörgöm..látszik, hogy ebben a társadalomban a legtöbb ember nem tud gondolkodni!! Ez nem szerep, lehet neked az, de nem.
2015. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, azt szigorúan kerüld, a legfontosabb pedig, hogy nézz ki jól!
2015. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom elkanyarodtunk egy kicsit a témától :) Szóval, van még valami amit érdemes csinálni?
2015. máj. 13. 19:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden, és az csak múló, mert változik..Szomorú, ha a kérdező csak külső alapján tesz a lányra jó benyomást. A belső tulajdonságok is számítanak. Nem beszélek hülyeséget, tudom, mert én is lány vagyok.
2015. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!